تونی کروس و رد ادعاهای مسوت اوزیل

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، تونی کروس، ستاره تیم ملی آلمان، با رد اتهام نژادپرستی در فدراسیون فوتبال آلمان که توسط مسوت اوزیل مطرح شد، تاکید کرد که تیم ملی این کشور ثابت کرده که الگویی برای جامعه آلمان است.

افکار عمومی آلمان واگنر را می‌خواهد؛ لو: امکان ندارد

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، لوتار ماتئوس، اسطوره‌ی فوتبال آلمان در ستون خود برای اسکای آلمان به یواخیم لوو توصیه کرد ساندرو واگنر را دوباره به تیم ملی دعوت کند.

کروس و تشریح مشکل عجیب ستاره آلمانی

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، در آستانه‌ی دیدار امروز پنج‌شنبه‌ی آلمان و فرانسه در شهر مونیخ، در چهارچوب رقابتهای لیگ ملتهای اروپا، تونی کروس ستاره‌ی تیم ملی آلمان درباره‌ی لروی سانه به اظهارنظر پرداخت.

حکومت نظامی یواخیم لوو در تیم ملی آلمان

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بعد از ناکامی بزرگ تیم ملی آلمان در جام جهانی روسیه یواخیم لوو به دلیل سبک مربی‌‌گری خود مورد انتقادهای بسیاری قرار گرفت ولی او حالا پیش از دیدار تیمش با فرانسه از سخت‌گیری‌های جدیدی پرده برداشته.

برتی فوگتس، مشاور جدید تیم ملی آلمان

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، برتی فوگتس، بازیکن و مربی افسانه‌ای فوتبال آلمان که به عنوان سرمربی مانشافت فاتح جام ملتهای اروپای 1996 شده بار دیگر به تیم ملی این کشور بازگشت.

لوو: اوزیل دیگر هرگز به تیم ملی آلمان برنمی‌گردد

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بعد از اعلام کناره‌گیری مسوت اوزیل از تیم ملی آلمان، برخی‌ها معتقد بودند اوزیل همه‌ی پل‌ها را پشت سر خود خراب نکرده و مسیر باریکی برای احتمال بازگشت به مانشافت بازگذاشته است.

ادامه‌ی انتقادهای فیلیپ لام از یواخیم لوو

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، فیلیپ لام کاپیتان سابق مانشافت که با این تیم جام جهانی را بالای سر برده مدتها است به عنوان یکی از منتقدین بزرگ یواخیم لوو و تیم ملی آلمان فعالیت می‌کند.

افنبرگ: لوو باید بیشتر در استادیوم ها حاضر باشد

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، اشتفان افنبرگ کاپیتان سابق بایرن مونیخ و کارشناس کنونی فوتبال آلمان به یواخیم لوو توصیه می کند تغییرات را آرام آرام در تیم خود اعمال نماید.

دیدار بعدی بایرن مونیخ
وولفسبورگ
بایرن مونیخ
هفته هشتم بوندسلیگا
شنبه 28 مهر
ساعت 17:00
استادیوم فولکس واگن آرنا
دیدار قبلی بایرن مونیخ
بایرن مونیخ 0
بروسیا مونشن گلادباخ 3
هفته هفتم بوندسلیگا
شنبه 14 مهر
ساعت 20:00
استادیوم آلیانس آرنا
دیدار بعدی تیم ملی آلمان
تیم ملی آلمان
تیم ملی روسیه
دیدار دوستانه
پنج شنبه 24 آبان
ساعت 23:15
استادیوم ردبول آرنا
دیدار قبلی تیم ملی آلمان
تیم ملی فرانسه 2
تیم ملی آلمان 1
مرحله گروهی لیگ ملتهای اروپا
سه شنبه 24 مهر
ساعت 22:15
استادیوم استاد دو فرانس
چهره برتر هفته

خامس رودریگز

بهترین بازیکن بایرن در دیدار

بایرن مونیخ - بروسیا مونشن گلادباخ