بیلد: بازی های ملی، آخرین فرصت ورنر برای متقاعدکردن مدیران بایرن مونیخ است؛ بایرن نمی خواهد 60 میلیون یورو برای او هزینه کند

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، تیمو ورنر مدت هاست که به بایرن مونیخ لینک می شود ولی گلزنی های لواندوفسکی باعث شده پست مهاجم نوک، اولویتی برای مدیران این تیم نداشته باشد.

زوله: ما هم می خواهیم مسیر آلمان 2014 را طی کنیم ولی نیاز به زمان داریم؛ می خواهم مسئولیت بیشتری برعهده بگیرم

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، آلمان در چارچوب رقابت های مقدماتی یورو 2020 باید به مصاف بلاروس برود. لوو نمی تواند در کنار تیم باشد و کمک مربی تیم روی نیمکت هدایت ژرمن ها خواهد نشست.

کراماریچ: انتقال به بایرن مونیخ؟ اگر آن‌ها اقدام کنند، نمی‌توانید چنین فرصتی را از دست دهید

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، در فصل گذشته برخی رسانه ها مدعی شدند که بایرن مونیخ به جذب آندری کراماریچ، بازیکن هوفنهایم علاقه مند است. حال همچنان برخی رسانه های آلمان معتقدند وی در لیست خرید نیکو کواچ قرار دارد.

دراکسلر: آلمان به تیمی جدید تبدیل شده است؛ زمان می‌برد که به قدرت سابق بازگردیم

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، پس از اتمام مسابقات باشگاهی در اروپا، مسابقات ملی شروع شده و بر همین اساس در مقدماتی جام ملت های اروپا 2020، تیم های آلمان و بلاروس به مصاف هم خواهند رفت.

پاوار: از رقابت با مدافعان بایرن مونیخ نمی‌ترسم؛ خواهان فتح لیگ قهرمانان اروپا هستم

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بنجامین پاوار، مدافع جدید باشگاه بایرن مونیخ از رقابت با دیگر مدافعان این تیم نمی ترسد و می خواهد با رقابت، پیشرفت کند.

بهترین مربیان تاریخ فوتبال آلمان از نگاه مخاطبان نشریه بیلد؛ یوپ هاینکس در رده اول و یورگن کلوپ در رده دوم

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، نشریه بیلد از کاربرانش درخواست کرد برای بهترین مربی های آلمانی تاریخ رای بدهند و یوپ هاینکس با بالاترین میزان آرا، از نظر کاربران این نشریه به عنوان بهترین مربی آلمانی تاریخ انتخاب شد.

روبرت لواندوفسکی تاثیرگذارترین مهاجم اروپا در فصل 2018/19

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، آمار و ارقام نشان می دهد که در فصل 2018/19، روبرت لواندوفسکی تاثیرگذارترین مهاجم اروپا است و لوکا یوویچ از اکثر مهاجمین برتر اروپا آمار بهتری داشته است.

رناتو سانچز: بر خلاف من، به همه بازیکنان جوان بایرن مونیخ بازی می‌رسد؛ ترجیح می‌دهم به جای انتقال قرضی، به صورت دائمی جدا شوم

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، رناتو سانچز، هافبک باشگاه بایرن مونیخ از شرایطش در این تیم ناراضی است و دیگر نمی خواهد به صورت قرضی از جمع باواریایی ها جدا شود.

رومنیگه: پیشنهادی برای سانه به منچسترسیتی ارائه نکرده‌ایم؛ لروی هنوز تصمیمش را نگرفته است

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، کارل هاینس رومنیگه، مدیر باشگاه بایرن مونیخ اذعان کرد که تیمش هنوز برای لروی سانه پیشنهادی ارسال نکرده است زیرا بازیکن هنوز تصمیمی برای آینده خود نگرفته است.

دیدار بعدی بایرن مونیخ
بایرن مونیخ
آرسنال
ICC 2019
چهارشنبه 26 تیر
ساعت نامشخص
استادیوم استاب هاب سنتر
دیدار قبلی بایرن مونیخ
لینداو 2
بایرن مونیخ 4
دیدار دوستانه
چهارشنبه 8 خرداد
ساعت 20:30
استادیوم روتینر
دیدار بعدی تیم ملی آلمان
تیم ملی آلمان
تیم ملی هلند
مرحله انتخابی جام ملتهای اروپا
جمعه 15 شهریور
ساعت 23:15
استادیوم فولکس پارک
دیدار قبلی تیم ملی آلمان
تیم ملی استونی 0
تیم ملی آلمان 8
مرحله انتخابی جام ملتهای اروپا
سه شنبه 21 خرداد
ساعت 23:15
استادیوم اوپل آرنا
چهره برتر هفته

مارکو رویس

بهترین بازیکن آلمان در دیدار

تیم ملی آلمان - تیم ملی استونی