کان: باشگاه های بزرگ پول زیادی برای هزینه در نقل و انتقالات دارند؛ تیم های بایرن مونیخ در سال های 2001 و 2013 ذهنیت فوق العاده و اراده زیادی داشتند

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، اولیور کان معتقد است شخصیت های بزرگی چون لام و شواین اشتایگر می توانند ذهنیت برنده را به بازیکنان جدید بایرن مونیخ منتقل کنند.

بیانیه مولر در مورد کنار گذاشته شدن از تیم ملی آلمان: از این تصمیم بهت زده شدم؛ من، بواتنگ و هوملس هنوز می‌توانیم در بالاترین سطح بازی کنیم

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مولر حس می کند نسبت به او و دو ملی پوش سابق ژرمن ها، بی احترامی شده و اعتبار آنها زیر سوال رفته است.

کنار گذاشتن مثلث مونیخی از تیم ملی آلمان؛ قدمی رادیکال یا تصمیم منطقی یواخیم لوو؟

یواخیم لوو با کنار گذاشتن توماس مولر، متس هوملس و ژروم بواتنگ از کادر بازیکنان مانشافت، قدمی رادیکال در جهت آغازی جدید در تیم ملی آلمان برداشته است که بی تردید هنوز نمی توان در خصوص منطقی و یا پر ریسک بودن آن نتیجه گیری نمود.

آمار و ارقامی اعجاب انگیز از حضور روبرت لواندوفسکی در بوندسلیگا

روبرت لواندوفسکی با گل زنی در این هفته از رقابت های بوندسلیگا توانست خود را به عنوان بهترین مهاجم خارجی این رقابت ها مطرح نماید و آمار گل هایش را در این زمینه به آمار گلزنی کلودیو پیزاروی پرویی برساند.

زیرکزی: من برای بایرن مونیخ بازی می کنم و این مرا خوشحال می کند؛ می خواهم در سریع ترین زمان ممکن، برای تیم اصلی باشگاه بازی کنم

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، یاشوا زیرکزی، مهاجم جوان و بااستعداد تیم دوم بایرن مونیخ است که امیدهای زیادی وجود دارد در آینده، خط حمله این تیم را بیمه کند.

بکن باوئر: بارسلونا بدون مسی یک تیم معمولی است؛ بایرن مونیخ هنوز به جایگاهی که دوست دارم نرسیده است

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، رئیس پیشین باشگاه بایرن مونیخ می گوید هیچ کدام یک از تیم های بزرگ اروپا را نمی توان شانس اول قهرمانی در لیگ قهرمانان دانست.

اسکای: بایرن مونیخ به جذب آرون فن بیساکا، مدافع کریستال پالاس علاقه‌مند است

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، آرون فن بیساکا، مدافع راست باشگاه کریستال پالاس در فصل جاری عملکرد بسیار خوبی داشته و نظر تیم های مختلفی را به خود جلب کرده است.

بوبیچ در مورد لوکا یوویچ: به طور رسمی هیچ تماسی بین بایرن مونیخ و آینتراخت فرانکفورت برقرار نشده است

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، لوکا یوویچ در فصل جاری بوندس لیگا 15گل برای آینتراخت فرانکفورت به ثمر رسانده است. او توجه باشگاه های بزرگ اروپایی را به خود جلب کرده و طبیعتا به بایرن مونیخ هم لینک شده است.

دیدار بعدی بایرن مونیخ
بایرن مونیخ
آرسنال
ICC 2019
چهارشنبه 26 تیر
ساعت نامشخص
استادیوم استاب هاب سنتر
دیدار قبلی بایرن مونیخ
لینداو 2
بایرن مونیخ 4
دیدار دوستانه
چهارشنبه 8 خرداد
ساعت 20:30
استادیوم روتینر
دیدار بعدی تیم ملی آلمان
تیم ملی آلمان
تیم ملی هلند
مرحله انتخابی جام ملتهای اروپا
جمعه 15 شهریور
ساعت 23:15
استادیوم فولکس پارک
دیدار قبلی تیم ملی آلمان
تیم ملی استونی 0
تیم ملی آلمان 8
مرحله انتخابی جام ملتهای اروپا
سه شنبه 21 خرداد
ساعت 23:15
استادیوم اوپل آرنا
چهره برتر هفته

مارکو رویس

بهترین بازیکن آلمان در دیدار

تیم ملی آلمان - تیم ملی استونی