نیکو کواچ، یوپ هاینکس جدید

نیکو کواچ سرمربی جدید بایرن مونیخ همان فلسفه فوتبال یوپ هاینکس را سرلوحه کار خود قرار داده و به نظر نباید تغییرات خاصی در نحوه بازی این تیم انتظار داشت، واقعیتی که نمی تواند چندان خبر خوشی برای سایر تیم های بوندس لیگا باشد.

معمای لوو: کیمیش مدافع یا هافبک؟

جاشوا کیمیش در دیدار آلمان و فرانسه در رقابتهای لیگ ملتها به مرکز خط میانی منتقل شده و آنجا درخشان ظاهر شد. ولی آیا یواخیم لوو می‌تواند دفاع راست در کلاس جهانی خود را قربانی پستی جدید کند؟

آلمانی‌ها می‌گویند: بایرن مونیخ، منفور‌ترین تیم آلمانی!

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ در نظرسنجی سالانه‌‌ی هواداران فوتبال آلمان برای مشخص شدن دوست‌داشتنی‌ترین تیم آلمانی، با اختلاف، رتبه‌ی آخر را به دست آورد هر چند در یک شاخه‌ی مهم دیگر صدرنشین شد.

چرا لروی سانه اردوی آلمان را ترک کرد؟

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، ترک ناگهانی اردوی تیم ملی آلمان در آستانه‌ی بازی دوستانه‌ی این تیم درمقابل پرو از طرف لروی سانه ستاره‌ی منچسترسیتی، فوتبالدوستان را شگفت‌زده کرد و به گمانه‌زنی‌های بسیاری دامن زد.

بیلد: این سه، رهبران آینده بایرن هستند

باشگاه بایرن مونیخ در حال پوست انداختن بوده و به دنبال نسل جدیدی از رهبران خود در مستطیل سبز می‌پردازد. روزنامه‌ی بیلد سه ستاره‌ی این تیم کیمیش، آلابا و گورتزکا را رهبران آینده‌ی این تیم می‌داند.

پایان تخاصم، تشویق لوو توسط هواداران آلمانی

یواخیم لوو سرمربی تیم ملی آلمان که بعد از حذف فاجعه‌بار مانشافت در جام جهانی روسیه در آلمان به شدت تحت فشار قرار داشت بعد از تساوی 0-0 شاگردانش مقابل فرانسه با واکنش مثبت هواداران روبرو شد.

آشتی هواداران آلمان با گوندوگان

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، درحالیکه تب و تاب ماجرای اردوغان‌گیت در آلمان همچنان ادامه دارد، دیشب در جریان بازی آلمان و فرانسه در قالب لیگ ملتها ایلکای گوندوگان برای مانشافت به میدان رفت و مورد تشویق آلمانی‌ها قرار گرفت.

نظر ژرمنها پس از دیدار شب گذشته با فرانسه

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، شب گذشته در مسابقات لیگ ملتهای اروپا تیم ملی آلمان در مونیخ مقابل فرانسه، قهرمان جهان بدون گل متوقف شد. در ادامه نظر بازیکنان تیم ملی آلمان را راجع به این دیدار می خوانید.

دیدار بعدی بایرن مونیخ
لیورپول
بایرن مونیخ
دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا
سه شنبه 30 بهمن
ساعت 23:30
استادیوم آنفیلد
دیدار قبلی بایرن مونیخ
آگسبورگ 2
بایرن مونیخ 3
هفته بیست و دوم بوندسلیگا
جمعه 26 بهمن
ساعت 21:00
استادیوم دبلیو دبلیو کی آرنا
دیدار بعدی تیم ملی آلمان
تیم ملی آلمان
تیم ملی صربستان
دیدار دوستانه
چهارشنبه 29 اسفند
ساعت 23:15
استادیوم فولکس واگن آرنا
دیدار قبلی تیم ملی آلمان
تیم ملی آلمان 2
تیم ملی هلند 2
مرحله گروهی لیگ ملتهای اروپا 2018
دوشنبه 28 آبان
ساعت 23:15
استادیوم ولتینز آرنا
چهره برتر هفته

کینگزلی کومان

بهترین بازیکن بایرن در دیدار

آگسبورگ - بایرن مونیخ