به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، حسن صالح حمیدزیچ، مدیرورزشی بایرن مونیخ اعلام کرد که استفاده از الفاظ رکیک مورد قبول این باشگاه نیست.

فرانک ریبری اخیرا در رستوران نصرت کوگچه، آشپز مشهور ترک، استیکی با روکش طلا خورد و پس از انتشار ویدیوی آن در اینستاگرام، باعث شد تا انتقادات و توهین های فراوانی به وی نسبت داده شود.

ریبری نیز در واکنش به انتقادات مردم، با الفاظی رکیک و زشت، به آن ها توهین کرد. مطابق انتظار، باشگاه بایرن مونیخ برای وینگر باتجربه اما پرحاشیه تیمش جریمه سنگینی درنظر می گیرد. بیانیه حسن صالح حمیدزیچ، مدیرورزشی بایرن مونیخ در خصوص صحبت های توهین آمیز اخیر ریبری به شرح زیر است:

“فرانک به شکل بسیار بدی مورد هجمه و توهین قرار گرفت. این توهین ها فقط به شخص ریبری نبود بلکه به همسر و خانواده او نیز حمله شد. حتی به مادر فرانک که اخیرا تحت عمل جراحی قرار گرفته است نیز توهین شد. ریبری در مقابل توهین ها از خودش دفاع کرد و این حق او است. اگرچه متاسفانه او با به کار بردن یک سری کلمات، از خط قرمز ها عبور کرد و در بایرن مونیخ، استفاده از چنین کلماتی پذیرفته نیست. برای مدت زمانی طولانی با ریبری صحبت کردم و به او گفتم که جریمه سنگینی در انتظارش خواهد بود. فرانک هم این موضوع را پذیرفته است

منبع
برچسب ها: حسن صالیحمیدزیچ فرانک ریبری
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.