به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، باشگاه چلسی که از تلاشهای پردامنه بایرن مونیخ برای جذب کالوم هادسون اودوی، ستاره جوان این تیم ناراضی است، غول آلمانی را تهدید کرد که علیه آن به فیفا شکایت خواهد کرد.

باشگاه چلسی که از تلاشهای پردامنه بایرن مونیخ برای جذب کالوم هادسو اودوی، ستاره جوان این تیم ناراضی و نگران است، غول آلمانی را تهدید کرد که علیه آن به فیفا شکایت خواهد کرد و خواستار جریمه بایرن خواهد شد. دیلی‌میل با گزارش این تهدید چلسی نوشت آبی‌های لندن در صدد هستند مدارکی از تلاش بایرن برای اغوای غیرقانونی شخص هادسون اودوی، خانواده‌ی او یا نمایندگان و مدیر برنامه‌هایش پیدا کرده و به اتهام نقض قوانین نقل و انتقالات، از بایرن مونیخ به فیفا شکایت کنند.

 

چلسی معتقد است صحبت‌های اخیر حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی بایرن مونیخ که در گفتگو با روزنامه آلمانی بیلد اعلام کرده بود بایرن به هادسون اودوی علاقه‌مند است، تخطی از قوانین نقل و انتقالات بوده و غیرمجاز است. اما رسانه‌های آلمانی می‌گویند صحبت‌های علنی حمیدزیچ و حمایت او از انتقال هادسون اودوی، بر خلاف قوانین نقل و انتقالات انگلستان است و با قوانین و مقررات فیفا هیچ گونه مغایرتی ندارد.

 

اما چلسی که مایل است اعجوبه جوان خود را در لندن نگه دارد، عملا به بایرن مونیخ اعلان جنگ داده و با این تهدید، پیامی جدی به باشگاه آلمانی مخابره کرده است. تلاش غیرقانونی برای جذب بازیکنان یک تیم، در حالیکه هنوز با آن باشگاه قرارداد دارند در فوتبال انگلستان غیرمجاز است. برای مثال در تابستان 2017، یورگن کلوپ و باشگاه لیورپول مجبور شدند به دلیل تلاش‌شان برای جذب ویرجیل فن‌دایک از باشگاه ساوتهمپتون عذرخواهی کنند تا با جریمه مواجه نشوند.

 

این در حالی است که چلسی هم سابقه تلاش غیرقانونی برای جذب بازیکنان تیمهای دیگر را در کارنامه دارد. تلاش این باشگاه انگلیسی برای جذب اشلی کول یکی از جنجالی‌ترین ماجراهای نقل و انتقالات آبی‌پوشان لندن در سالهای اخیر بوده.

منبع
برچسب ها: کالوم هادسون اودوی چلسی نقل و انتقالات فیفا
دیدگاه ها
die mannschaft 1 پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۲
دقت کنید کی میخواد از کی شکایت کنه؟!
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.