به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ آخرین تیمی است که به جذب ایوان راکیتیچ، هافبک کروات بارسلونا ابراز علاقه کرده است.

راکیتیچ 30 ساله که یکی از بهترین‌های کرواسی در جریان نایب قهرمانی تاریخی این کشور در جام جهانی روسیه بود، چند روزی می‌شود که تمریناتش را برای شروع فصل جدید در کنار دیگر هم تیمی هایش آغاز کرده است. بازیکنی کلیدی در ترکیب بارسلونا که از زمان پیوستن به این تیم در تابستان 2014، از مورد اعتماد ترین بازیکنان مربیان بوده و هر ساله تعداد قابل توجهی بازی انجام می‌دهد.

به گزارش mundodeportivo، روز گذشته گفته شد که راکیتیچ مشتریان بسیار جدی و پر و پا قرصی چون موناکو و پاری سن ژرمن دارد. هر دو تیم خلا یک هافبک دونده و تاثیرگذار چون راکیتیچ را در ترکیب شان احساس می‌کنند و حاضرند پیشنهادی جدی برای این بازیکن ارائه کنند. بازیکنی که بندی 125 میلیون یورویی دارد. اما بایرن مونیخ را نیز باید به جمع مشتریان راکیتیچ اضافه کرد. نیکو کواچ، سرمربی بایرن مونیخ شناخت بسیار خوبی از راکیتیچ دارد و مایل است او را در ترکیب تیمش داشته باشد. مونیخی‌ها نیز که تاکنون هزینه‌ای برای خرید بازیکنان جدید نکرده‌اند، مشکلی برای ارائه یک پیشنهاد جذاب ندارند.

بنابراین گرچه بارسا تمایلی به فروش راکیتیچ ندارد و خود بازیکن هم حرفی از جدایی به میان نیاورده اما شاید یک پیشنهاد جدی از سوی یکی از این سه تیم، داستان را عوض کند. حتی احتمال فعال شدن بند آزادسازی راکیتیچ نیز وجود دارد.

منبع
برچسب ها: ایوان راکیتیچ بارسلونا نقل و انتقالات
دیدگاه ها
میرو 0 یکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۴
به نظر خبر بی اساسه بایرن هیچ وقت برای یه بازیکن 30 ساله این پولا را نمیده
bayern love 0 یکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۳
الکانترا رو حفظ کنیم بهتره .هافبکی که هر نقطه از وسط زمین جواب میده
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.