به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، سانتیاگو سولاری با وجود اینکه تا 2021 با رئال قرارداد دارد اما به نظر نمی رسد فصل بعد نیز روی نیمکت رئال باشد.

پس از اخراج لوپتگی از رئال، این سولاری بود که به عنوان سرمربی موقت برگزیده شد و پس از 4 بازی قراردادش دائمی شد. نتایج رئال در پایان فصل نشان خواهد داد که او روی نیمکت در فصل بعد نیز خواهد بود یا خیر. قهرمانی در لالیگا یا لیگ قهرمانان احتمالا تضمینی برای ادامه کار سولاری خواهند بود که به نظر دشوار می رسند.

 

برند شوستر، بازیکن و سرمربی آلمانی سابق رئال، در جریان یک مصاحبه فاش ساخت که با فلورنتینو پرز(رئیس رئال) در مورد یواخیم لوو صحبت کرده است:« در یک مراسم خیریه بودیم که با پرز ملاقات کردم. در جریان صحبت های مان بحث را به یوآخیم لوو کشاندم. پرز جوری به من نگاه می کرد،  انگار که شگفت زده شده باشد. در رئال برای ما آلمانی ها ارزش بالایی قائل هستند و چه به عنوان بازیکن و چه مربی(هاینکس) سابقه بسیار خوبی در این باشگاه داریم. به همین دلیل اصلا تعجب نمی کنم که لوو مربی بعدی رئال باشد.»

 

لازم به ذکر است که لوو که در حال حاضر تا 2020 با تیم ملی آلمان قرارداد دارد، در مصاحبه اخیر خود از علاقه اش برای پذیرفتن هدایت رئال مادرید حرف زده بود.

منبع
برچسب ها: برند شوستر یواخیم لو تیم ملی آلمان رئال مادرید
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.