به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، دروازه بان آلمانی بارسلونا رویای تبدیل شدن به گلر فیکس مانشافت در یورو 2020 را دارد.

مارک آندره ترشتگن از سال 2014 به بارسلونا پیوست و پیشرفت او در چند سال اخیر خیره کننده بوده است. بسیاری او را در زمره 5 دروازه بان برتر حال حاضر دنیا می بینند اما او در تیم ملی آلمان همچنان ذخیره مانوئل نویر است و یواخیم لوو هنوز به گلر بایرن مونیخ اعتماد دارد.

در جام جهانی بسیاری به لوو خرده گرفتند که باید از ترشتگن استفاده می کرد و حضور نویر درون دروازه، به ضرر مانشافت تمام شده است. سنگربان بارسا امیدوار است در یورو 2020 جای نویر را بگیرد.

 

او به اسپورت بیلد گفت:« می خواهم آنقدر بجنگم تا در نهایت لوو تصمیم بگیرد من گلر فیکس تیم ملی شوم. می خواهم جای نویر به عنوان دروازه بان شماره یک آلمان را بگیرم. همه کاری که باید انجام دهم، حفظ ریتم و فرم خوب فعلی است. باید در لحاظ بدنی و فنی به خوبی آماده باشم تا در نهایت مربی تصمیم بگیرد که درون دروازه تحولاتی را ایجاد کند.

قصد ایجاد فشار روی لوو را ندارم. در این مورد با او صحبت هم نکرده ام. می خواهم در زمین حقم را بگیرم و ثابت کنم که شایسته حضور در ترکیب ثابت تیم ملی هستم.»

 

ترشتگن همچنین در مورد درخشش عثمان دمبله در بارسلونا نیز گفت:« عثمان بازیکن بزرگی است و کار با او خیلی هم پیچیده نیست. او جوان است و در مقطعی تصمیمات اشتباهی گرفت. معتقدم تصمیم باشگاه برای جریمه او کاملا به جا و درست بود. دمبله از اشتباهاتش درس گرفته و حالا نتیجه اش را هم می بیند.

بخشی از این مساله به ما بازیکنان باتجربه تر نیز بر می گردد. ما باید بیشتر مراقب بازیکنان جوان باشیم و اجازه ندهیم که کیفیت بالای خودشان را فدای بی انضباطی ها کنند.»

منبع
برچسب ها: مارک آندره تراشتگن مانوئل نویر تیم ملی آلمان
دیدگاه ها
mohammad bayerni 3 شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۳
غلط نکن
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.