آرین روبن، ستاره‌ی کهنه‌کار بایرن مونیخ در آستانه‌ی دیدار سوپرجام آلمان در مقابل آینتراخت فرانکفورت، برای فرانکفورتی‌ها کری‌خوانی کرده و گفته قهرمان بوندس‌لیگا کاملاً حاضر و آماده است برای مصاف با آنها لحظه‌شماری می‌کند.

آرین روبن 34ساله به روزنامه‌ی بیلد گفت:" ما می‌خواهیم فوتبال زیبا بازی کنیم. ما در فینال جام حذفی آلمان به آینتراخت باختیم و روز یکشنبه هر کاری از دست‌مان برآید برای پیروزی بر آنها خواهیم کرد. هر جامی مهم است و ما می‌خواهیم سوپرجام را به خانه بیاوریم".


روبن هلندی که در فصل پیش‌رو دهمین فصل حضور خود در بایرن را تجربه می‌کند اخیراً قرارداد خود با این باشگاه بزرگ آلمانی را به مدت یک فصل دیگر تمدید کرده است. روبن در گذشته با پیراهن بایرن چهار بار، در سالهای 2010، 2012، 2016 و 2017، سوپرجام آلمان را فتح کرده و در آستانه‌ی سوپرجام امسال به هواداران بایرن اطمینان داد که بازیکنان تیم محبوب‌شان برای فتح دوباره‌ی این جام با تمام قوا تلاش خواهند کرد.


روبن گفت:" تیم‌ها در دوران پیش‌فصل شالوده‌ی فصل آینده‌شان را پی‌ریزی می‌کنند. این خیلی مهم است. ما پنج هفته تمرین سخت را پشت سر گذاشته‌ایم و در این مدت خیلی خوب کار کرده‌ایم. امیدوارم این تلاشها نتیجه‌اش را در چند هفته‌ی آینده نشان دهد. دلم می‌خواهد فصل پیش رو را خوب آغاز کنیم".


روبن که در طول تابستان جاری بارها از درد در ناحیه‌ی ران پا شکایت کرده بود امیدوار است در فصل جدید بوندس‌لیگا از مصدومیت دور بماند. روبن گفت:" خیلی خوشحالم که حتی یک دقیقه از تمرینات پیش‌فصل را از دست ندادم. مصدوم نبودن همیشه شیرین است. یکی از هدفهای اصلی من این است که در فصل آینده مصدوم نشوم. بله، من این جاه‌طلبی را هیچوقت از دست نخواهم داد".

منبع
برچسب ها: آرین روبن اینتراخت فرانکفورت سوپر کاپ آلمان
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.