به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، دیتمار هامان، اسطوره فوتبال آلمان و باشگاه بایرن مونیخ می‌گوید رابرت لواندوفسکی برای بایرن مشکل‌زا است و بایرن مونیخ باید به فکر فروش او باشد.

دیتمار هامان، اسطوره فوتبال آلمان و باشگاه بایرن مونیخ می‌گوید رابرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی این تیم، اخیراً برای این تیم به یک مشکل تبدیل شده و بایرن باید به فکر فروش او در فرصت نقل و انتقالات تابستانی باشد.

 

هامان می‌گوید لواندوفسکی زمانی که گل نمی‌زند به اندازه کافی در روند تیمی بایرن نقش‌آفرینی ندارد و به یک مهره اضافه در تیم تبدیل می‌شود و در نتیجه جای یک بازیکن موثر را در ترکیب تیم می‌گیرد. هامان از سوی دیگر می‌گوید لواندوفسکی بین هم‌تیمی‌هایش محبوبیت زیادی ندارد.

 

هامان در گفتگو با شبکه اسکای گفت:" به اعتقاد من لواندوفسکی برای بایرن به یک مشکل تبدیل شده است. حرکات نمایشی او، ژست‌هایش که نشان می‌دهد به بازی برای بایرن مونیخ بی‌علاقه است و بعضی حرکات او در زمین، چیزی نیست که هواداران بایرن از یکی از بازیکنان‌شان انتظار داشته باشند. به نظر من کاملا مشخص است که لواندوفسکی یک بازیکن تک‌رو و مغرور است که به درد تیمی مثل بایرن نمی‌خورد".

 

هامان در ادامه انتقادهای بی‌سابقه و تند خود از لواندوفسکی گفت:" مهاجم بایرن مونیخ باید حتی وقتی که گل نمی‌زند برای تیمش خلق ارزش کند. ولی به نظر من لواندوفسکی فاقد چنین کیفیتی است. در این شرایط، باشگاه باید به او اجازه بدهد بایرن را ترک کند. مشکل اینجا است که باشگاه‌های دیگر تا چقدر حاضرند به خاطر بدست آوردن او پول خرج کنند؟"

 

هامان در پایان صحبت‌های خود گفت:" بایرن باید در فصل تابستان به صورت جدی به فکر جذب یک مهاجم تراز اول باشد. یعنی باید لواندوفسکی را بفروشد و او را با مهاجم دیگری جایگزین کند". این در حالی است که اخیراً شایعات زیادی مبنی بر تلاش بایرن برای جذب تیمو ورنر، مهاجم ملی‌پوش باشگاه لایپزیش مطرح شده است.

منبع
برچسب ها: دتمار هامان روبرت لواندوفسکی
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.