به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، ژروم بواتنگ، مدافع ستاره بایرن مونیخ از اینکه در سه بازی اخیر این تیم نیمکت‌نشین بوده ابراز نارضایتی کرده و می‌گوید از اینکه به او به عنوان نیمکت‌نشین نگاه شود به هیچ وجه راضی نیست.

ژروم بواتنگ، دفاع وسط ستاره بایرن مونیخ که در سه بازی این تیم در سال جدید میلادی، هر سه بازی را از روی نیمکت ذخیره‌های تیمش دنبال کرده، نسبت به این موضوع اعتراض کرده و در گفتگو با شبکه RTL آلمان می‌گوید از اینکه به او به عنوان نیمکت‌نشین نگاه شود اصلا راضی نیست. بواتنگ در ادامه این مصاحبه می‌گوید فوتبال همیشه منصفانه نیست.

 

بواتنگ در گفتگو با این تلویزیون آلمانی گفت:" من این روزها در ترکیب فیکس بایرن مونیخ نیستم ولی جای خودم را در آن ترکیب می‌دانم و برای بازگشت به آن هر کاری بتوانم خواهم کرد".

 

بواتنگ در ادامه صحبتهایش اضافه کرد:" می‌دانم که فوتبال همیشه منصفانه نیست. ولی در این شرایط باید جنگید و حق را بدست آورد. من موقعیت‌های مختلف زیادی را در این فوتبال پشت سر گذاشته‌ام ولی هر بار جنگیده‌ام و موفق بیرون آمده‌ام".

 

در سه بازی اخیر بایرن از آغاز سال 2019 میلادی، نیکو کوواچ، سرمربی بایرن مونیخ در پست دفاع وسط، نیکلاس سوله و متس هوملس را به بواتنگ ترجیح داده و از آنها در ترکیب تیمش استفاده کرده است. بواتنگ 30ساله در فصل جاری تا اینجا 18 بازی برای بایرن انجام داده.

منبع
برچسب ها: ژروم بواتنگ
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.