به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، نیکو کواچ فرصت کسب اولین جام با بایرن مونیخ را دارد.

روز یکشنبه بایرن مونیخ در اولین بازی رسمی فصلش به مصاف آینتراخت فرانکفورت می رود. این بازی تحت عنوان سوپر کاپ آلمان بین تیم های قهرمان لیگ و قهرمان جام حذفی در ورزشگاه کومرز بانک آرنا برگزار می شود.

نیکو کواچ که در اولین بازی رسمی اش به عنوان سرمربی بایرن مونیخ مقابل تیم سابقش قرار می گیرد در کنفرانس خبری پیش از بازی گفت:

“این بازی بدون شک بازی بسیار ویژه ای خواهد بود و از سویی دیگر من به جایی برخواهم گشت که چند سال گذشته آنجا کار کرده ام. فرانفکورت شهری عالی با باشگاهی عالی و استادیوم و هواداران عالی است. برای بیش از دو سال ما همکاری بسیار خوبی با هم داشتیم. این بازی چیز خاصی است و ما برای کسب عنوان قهرمانی به این بازی پای می گذاریم.
ما می خواهیم قهرمان سوپر کاپ شویم، بسیاری از مردم این بازی را کم اهمیت می دانند اما من عقیده ای دیگر دارم.
 

سیستم بازی تیم:

“ما در تمرینات از سیستم های 3 دفاعه استفاده نکرده ایم چون نفرات مدنظر برای انجام آن را نداشته ایم. لوئیس فن خال سیستم بازی بایرن مونیخ را پایه ریزی کرد و چندین سال از بر اساس آن تیم بازی می کند و ما هم این رویه را حفظ می کنیم. ما می خواهیم توپ را حفظ کنیم اما از سویی دیگر می خواهیم پس از لو دادن توپ فورا آن را پس بگیریم.
 

لئون گورتسکا:

“او در فصل پیش رو نقش مهمی را در تیم ایفا می کند. ما کیفیت بالایی در خط هافبک داریم و همه می خواهند بازی کنند از جمله لئون.
 

وضعیت کورنتن تولیسو:

“او به این دوره استراحت نیاز داشت. او تا روز پایانی جام جهانی بازی در تورنمت حضور داشت و انرژی زیادی را مصرف کرد. او می تواند تا 12 آگوست از تعطیلاتش لذت ببرد و این من را اذیت نمی کند چون قبلا روی آن توافق کرده بودیم

منبع
برچسب ها: نیکو کواچ اینتراخت فرانکفورت سوپر کاپ آلمان
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.