به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، هافبک کلمبیایی بایرن مونیخ معتقد است بایرن مونیخ برابر لیورپول شانس خوبی دارد زیرا بایرن تیمی بزرگ متشکل از بازیکنان بزرگ است.

هامس رودریگز، هافبک تهاجمی 27 ساله کلمبیایی بایرن مونیخ که در این فصل با فراز و نشیب های زیادی روبرو شده، در مصاحبه با بیلد  ابتدا در خصوص رابطه اش با نیکو کواچ، سرمربی باواریایی ها صحبت کرد:

“ سخت تمرین می کنم تا بتوانم بازی کنم. باید آرام بمانم و ذهنیت مناسبی داشته باشم تا بتوانم به تیم کمک کنم. مربی تصمیم می گیرد که چه کسی بازی کند، من باید سخت تمرین کنم و وقتی به من بازی رسید، باید خوب کار کنم. در خصوص رابطه ام با کواچ باید بگویم که ما هر دو حرفه ای هستیم و رابطه بین ما، رابطه معمول میان بازیکن و مربی است.
 

هامس در رابطه با احتمال بازگشتش به رئال مادرید و فعال نشدن بند دائمی شدن قراردادش از سوی بایرن تا این لحظه، اظهار داشت:

“ مقصد بعدی ام؟ در خصوص تصمیم گیری بایرن مونیخ برای فعال سازی بند دائمی شدن قراردادم، هنوز چهار ماه فرصت باقی است. در حال حاضر فقط به بایرن مونیخ فکر می کنم. صحبت های پدرم درباره بازگشت به رئال مادرید؟ من در مالکیت رئال مادرید هستم و به طور قرضی در بایرن مونیخ حضور دارم. اکنون فقط تمرکزم روی بایرن است و برای این باشگاه هرکاری انجام می دهم.
 

وی در پایان در مورد رویارویی با لیورپول در لیگ قهرمانان افزود:

“ در رابطه با کورس قهرمانی بوندس لیگا، ما باید به مبارزه ادامه دهیم. ما بایرن مونیخ هستیم و باید به تلاش ادامه دهیم. باید با یکدیگر متحد باشیم و بعد ببینیم که چه می شود. بازی با لیورپول؟ هر دو مسابقه سخت خواهد بود. لیورپول تیم سطح بالایی است و برای بازی برابر آن ها باید آماده باشیم. شانس دو تیم 50-50 است و بایرن مونیخ همیشه در بازی های بزرگ شانس مهمی دارد. ما باشگاهی بزرگ با بازیکنانی بزرگ هستیم

منبع
برچسب ها: خامس رودریگس
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.