به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، لوسین آگومه، هافبک میانی 16 ساله کامرونی الاصل سوشو مورد توجه چند باشگاه بزرگ اروپایی از جمله بایرن مونیخ قرار گرفته است.

به گزارش موندو دپورتیوو، آگومه که البته تابعیتی فرانسوی دارد و هم اکنون کاپیتان زیر 17 ساله‌های این کشور است، از آن دست بازیکنانی است که انتظار می‌رود خیلی زود به سطح اول فوتبال اروپا راه پیدا کند و آینده درخشانی داشته باشد. آگومه برای تیم زیر 19 ساله‌های سوشو بازی می‌کند اما امسال در جام حذفی فرانسه برای تیم اول هم به میدان رفت. عملکرد خوب او در دسته دو فوتبال فرانسه از چشم استعدادیاب‌های باشگاه‌های بزرگ اروپایی بازنمانده است.

بارسلونا یکی از تیم‌هایی است که از مدت‌ها پیش مسیر پیشرفت این بازیکن را زیر نظر دارد. با این حال فقط کاتالان‌ها نیستند. بایرن مونیخ، میلان و المپیک لیون هم به جذب این بازیکن ابراز علاقه کرده‌اند. ایجنت این بازیکن اما می‌گوید:

“ بهترین و عاقلانه ترین کار در حال حاضر این است که به یک باشگاه متوسط فرانسوی در لوشامپیونه برویم قبل از اینکه به یک باشگاه بزرگ و درجه یک بپیوندیم.
 

عمر داف، سرمربی سوشو نیز درباره آگومه می‌گوید:

“ در مورد لوسین باید بسیار هوشیار باشیم چون او بازیکنی است که بازی به بازی بهتر می‌شود. فعلا او در کنار ما و ما در کنار او هستیم تا به بالاترین سطح برسد ولی واضح است که لوسین همه فاکتورهای لازم برای موفقیت در تیم‌های بزرگ را دارد.

منبع
برچسب ها: لوسین آگومه سوشو نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.