به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، سرمربی باواریایی ها علاقه PSG را نسبت به مدافع ملی پوش تیمش تایید کرد.

به دنبال پیروزی 5-0 بایرن مونیخ در سوپرجام آلمان مقابل آینتراخت فرانکفورت، نیکو کواچ در نشست خبری خود حاضر شد.

به گزارش FFT، سرمربی بایرن مونیخ صحبت هایش را با تمجید از روبرت لواندوفسکی و هت تریکش مقابل فرانکفورت آغاز کرد:

“نیاز چندانی به صحبت کردن در مورد روبرت نیست. او امروز ثابت کرد که مهاجم خیلی خوب و با کلاسی است. به ثمر رساندن سه گل طی 70 دقیقه آسان نیست. و البته باید ذکر کنم که دلیل برگزاری بازی امروز، آینتراخت فرانکفورت و یوپ هاینکس بودند که فصل گذشته به قهرمانی دست یافتند. از هاینکس ممنونم که چنین تیم قدرتمندی را برای من برجا گذاشته است. کار کردن با این جمع از بازیکنان جالب است. امیدوارم موفقیت های مان ادامه دار باشند.
 

او همچنین در نگاهی کلی به بازی گفت:

“توانستیم گردش توپ را به خوبی مدیریت کنیم. در واقع هیچ بخت بزرگ گلزنی در اختیار حریف قرار ندادیم و من هم تصور چنین چیزی را داشتم. بیست دقیقه ابتدایی بابت بسته بازی کردن فرانکفورت راحت نبود. روی حرکتی خوب از سمت راست به وسیله کیمیش و لواندوفسکی، بازی برای ما خیلی آسان تر شد. سپس همه چیز باب میل ما پیش رفت. شاید می شد انتظار یک یا دو گل کمتر را داشت. راضی هستم و امیدوارم این جام به تقویت ما برای آینده منجر شود. البته که برای آینتراخت خود بهترین ها و فصلی به موفقیت آمیزی فصل گذشته آرزو می کنم.
 

سرمربی بایرن مونیخ در مورد مصدومیتی که به فاصله 15 دقیقه به پایان کار بر داوید آلابا عارض شد نیز، حرف زد:

“ضربه ای به زانوی داوید آلابا وارد شد. هنوز چیزی نمی دانیم و امروز یا فردا شرایط او را بررسی خواهیم کرد. امیدوارم تنها یک کبودی باشد.
 

ژروم بواتنگ یکی از غایبان باواریایی ها مقابل فرانکفورت بود. کواچ همچنین در مورد آینده مبهم این مدافع توضیح داد:

“خبر جدیدی در مورد ژروم بواتنگ در کار نیست. پاری سن ژرمن خواستار جذب او است ولی نمی دانم آیا از تیم جدا می شود یا خیر. او بازیکنی در کلاس جهانی است و من از داشتن او در تیم خودم خوشحال هستم. ترکیب خیلی خوبی دارم که انتخاب کردن را برایم مشکل می سازد. برای نمونه اگر آلابا مصدوم شده باشد، می توانیم به این مسئله واکنش نشان دهیم اما در واقع من به بازیکن جدیدی نیاز ندارم

منبع
برچسب ها: نیکو کواچ یوپ هاینکس ژروم بواتنگ پاریسن ژرمن نقل و انتقالات اینتراخت فرانکفورت سوپر کاپ آلمان
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.