به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، هنوز صحبت های زیادی در خصوص کنار گذاشتن سه مهره باتجربه تیم ملی آلمان از رده ملی مطرح می شود.

چندی پیش اعلام شد بنا به تصمیم یواخیم لوو و فدراسیون فوتبال آلمان، متس هوملس، ژروم بواتنگ و توماس مولر، سه بازیکن بایرن مونیخ دیگر جایی در تیم ملی آلمان نخواهند داشت.

آلمان که در جام جهانی 2018 روسیه عملکردی نامطلوب داشت، قصد دارد تغییراتی را در نسل بازیکنان خود ایجاد کند و این اولین تصمیم پیش از تورنمنت بزرگ بعدی یعنی جام ملت های اروپا 2020 بود.

توبیاس آلتشافل، خبرنگار اشپورت بیلد معتقد است که این سه بازیکن باتجربه نمی خواهند در خصوص این تصمیم تسلیم شوند. آنها همچنان امیدوارند به تیم ملی آلمان دعوت شوند و این شاید به آینده لو بستگی داشته باشد.

در واقع خبرنگار آلمانی معتقد است که آینده یواخیم لوو به نتیجه گیری وی در جام ملت های اروپا 2020 بستگی دارد و اگر او انتظارات را برآورده نسازد، شاید آینده ای در تیم ملی آلمان نداشته باشد و سه بازیکن با تجربه امیدوارند که پس از دوران لوو مجددا بتوانند به تیم ملی دعوت شوند.

خبرنگار اشپورت بیلد همچنین معتقد است که لوو به توماس مولر در ماه نوامبر گفته است که در برنامه های او در جام ملت های اروپا 2020 جای دارد ولی باید قبول کند که شاید روی نیمکت بنشیند و البته مولر نیز این تصمیم او را پذیرفته است. پس از آن صحبت در ماه نوامبر، مولر هیچ مکالمه ای با لوو نداشته است تا هفته گذشته که متوجه شده وی از تیم ملی کنار گذاشته شده است.

منبع
برچسب ها: متس هوملس توماس مولر ژروم بواتنگ یواخیم لو تیم ملی آلمان
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.