به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، رئال مادرید با جذب ادر میلیتائو از پورتو، سهمیه بازیکنان خارجی اش را استفاده کرد و درهای بازگشت را بر روی هامس رودریگز بست.

به نقل از مارکا، هامس رودریگز روزهای سختی را پشت سر می گذارد. او با بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا حذف شد و دو خبر بد نیز از رئال مادرید باعث شد تا روزهای او در مونیخ تیره و تاریک شود. برگشت زیدان به رئال مادرید و جذب ادر میلیتائو دو خبر بدی است که روزهای هامس را سخت تر از قبل کرده است. در واقع این هافبک کلمبیایی امید داشت تا در تابستان به رئال مادرید برگردد اما زیدان اعتقادی به او نداشت و موجب جدایی او شد. از سوی دیگر طبق قانون رئال مادرید حق دارد از 3 بازیکن با پاسپورت غیر اروپایی استفاده کند که با حضور وینیسیوس، میلیتائو و احتمالا رودریگو گوئس این سهمیه پر می شود.

حقیقت این است که همه چیز برای هامس در چند روز تغییر کرد. در حال حاضر تصمیم گیرنده اصلی زیدان است که باید مشخص کند، او را می خواهد یا خیر. اگر زیدان اعتقادی به او نداشته باشد، او باید در بایرن بماند یا به دنبال تیم جدید بگردد. محتمل ترین گزینه برای او یوونتوس است.

منبع
برچسب ها: خامس رودریگس رئال مادرید
دیدگاه ها
Great Kahn 1 جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۹
درسته که خامس هرگز حتی سایه ای از اون خامسی که در جام جهانی ۲۰۱۴ دیدیم نشد ولی تو مقاطعی تونست به کمک بایرن بیاد و به نظرم ۴۲ میلیون یورو براش پول زیادی نیست( در قیاس با بازیکنانی که همین مبلغ رو بایرن براشون پرداخت کرد و کمک چندانی هم نکردند مثل تولیسو که از اول فصل مصدومه).
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.