به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، نیکو کواچ از بازی شاگردانش برابر ماینتس کاملا راضی است.

بایرن مونیخ در خانه، ماینتس را با شش گل در هم کوبید. آنها به تازگی از لیگ قهرمانان اروپا حذف شده اند و این پیروزی پرگل نشان می دهد که مدافع عنوان قهرمانی بوندس لیگا، روی قهرمانی در لیگ متمرکز شده است.

به گزارش وب سایت رسمی بایرن مونیخ، نیکو کواچ بعد از پیروزی بایرن مونیخ در مورد این بازی گفت:

“ باید از بازیکنان تیم ستایش شود. همیشه با لیورپول بازی نمی کنید. رقیب امروزمان هم ماینتس بود. آنها خیلی خوب بازی کردند. خیلی خوشحالیم که باز در صدر جدول لیگ هستیم. در بازی امروز، صحنه های زیبای زیادی دیدم. دیدار پرهیجان و باحرارتی بود. در کل می توان گفت که لایق پیروزی بودیم و با اختلاف گل مناسبی به این 3امتیاز رسیدیم. حالا می توانیم در آرامش و با تمرکز در دو هفته تعطیلی (به خاطر برگزاری بازی های ملی) کار کنیم.
 

از او در مورد آینده هامس رودریگز سوال شد:

“ همیشه گفته ام که او بازیکن خیلی خوبی است. هنوز دو تا سه ماه دیگر وقت داریم که در این مورد تصمیم بگیریم. خیلی خوشحالم که در این بازی 3گل به ثمر رساند. او به من نگفته که قصد ترک بایرن را دارد. نمی دانم خبری که مارکا منتشر کرده درست است یا نه.
 

وی در ادامه افزود:

“ به هیچ وجه کارمان ساده نیست. سه بازی بعدی ما برابر فرایبورگ، هایدنهایم و دورتموند است. می خواهیم خوب بازی کنیم و در تمام دیدارها به پیروزی برسیم.

منبع
برچسب ها: نیکو کواچ ماینتس بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.