به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، لئون گورتزکا، ملی‌پوش آلمانی که اخیراً از شالکه به بایرن مونیخ منتقل شده در مصاحبه‌ای به مقایسه‌ی بایرن با تیم سابق خود پرداخته و اعلام کرده در بایرن همه چیز بزرگتر و هیجان‌انگیزتر است.

گورتزکای 23ساله که به تازگی یکی از اردوهای آماده‌سازی پیش‌فصل بایرن را به همراه هم‌تیمی‌های جدیدش به پایان رسانده در مصاحبه با اسکای اسپرتز گفت:" در سطح بین‌المللی وقتی شما بازیکن بایرن مونیخ هستید، دیگران شما طور دیگری می‌بینند تا وقتی که در شالکه بازی می‌کنین. اینجا همه چیز بزرگتر و هیجان‌انگیزتر است".


گورتزکا می‌گوید با توجه به آنچه تا کنون از بایرن دیده با اعتماد به نفس و خو‌ش‌بینی فصل جدید را شروع خواهد کرد. گورتزکا به اسکای گفت:" ما سوپرجام را با اختلاف بردیم و در بازی دوستانه با منچستریونایتد که 1-0 برنده شدیم هم تیم بهتر میدان بودیم". گورتزکا معتقد است با این حساب تیمش برای اولین بازی خود در فصل جدید بوندس‌لیگا در مقابل هوفنهایم و همچنین اولین بازی خود در جام حذفی آلمان که مقابل تیمی دسته‌چندمی برگزار خواهد شد کاملاً آماده است.


وقتی مصاحبه‌کننده از گورتزکا می‌پرسد بایرن امسال چند جام خواهد برد، این هافبک ملی‌پوش بایرن که تا فصل پیش در شالکه بازی می‌کرد با زبردستی از این سوال فرار کرده و گفت:" زمان نشان خواهد داد. من در اولین بازی رسمی خودم در بایرن، اولین جامم را فتح کردم. این شروع خیلی خوبی است. ولی خب البته شکی نیست که می‌خواهیم تا هر چقدر که ممکن است جام فتح کنیم".

منبع
برچسب ها: لئون گورتسکا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.