به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ می توانست همان اول کار خرید مارکو رویس را تمام کند اما رهبران تیم مخالف این انتقال بودند.

درکلاسیکر امسال می تواند در راه قهرمانی بوندس لیگا تعیین کننده باشد و پیش از دیدار حساس بایرن مونیخ و دورتموند، بیلد ادعایی عجیب را مطرح کرده است.

به گزارش بیلد، بایرن مونیخ در سال 2011 فرصت جذب مارکو رویس جوان از مونشن گلادباخ را داشت. رویس که در مونشن گلادباخ نوید ظهور یک ستاره بزرگ را می داد، توجه بزرگان فوتبال آلمان و اروپا را جلب کرده بود. جذب رویس نیز کار سختی به نظر نمی رسید زیرا در قرارداد او بند فسخ 17 میلیون یورویی وجود داشت. بایرن مونیخ به صورت جدی وارد عمل شده بود و حتی رویس و یوپ هاینکس با یکدیگر شام خورده بودند. اما هنگامی که بایرن مونیخ در آستانه جذب رویس قرار داشت، با مخالفت رهبران باواریایی ها یعنی فیلیپ لام و باستین شواین اشتایگر، انتقال رویس به بایرن مونیخ منتفی شد چون آن ها معتقد بودند بازیکن وقت مونشن گلادباخ ذهنیت لازم برای حضور در بایرن را ندارد. در نهایت رویس در جولای 2012 به دورتموند، جایی که فوتبالش را در آن شروع کرده بود پیوست و حالا رهبر زردها به شمار می رود.

منبع
برچسب ها: بیلد باستین شواین اشتایگر فیلیپ لام مارکو رویس بروسیا مونشن گلادباخ نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.