به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، ژروزه مورینیو می گوید امیدوار است نیکو کواچ به کارش در بایرن مونیخ ادامه دهد.

ژوزه مورینیو سرمربی 56 ساله پرتغالی یکی از مشهورترین مربیان بدون کار کنونی جهان فوتبال است. مورینیو که دسامبر گذشته و پس از کسب نتایج ضعیف از منچستر یونایتد اخراج شد در هفته های اخیر از سوی بعضی رسانه ها به عنوان یکی از گزینه های بایرن مونیخ برای فصل آینده و جانشینی نیکو کواچ مطرح شده است.

مورینیو در مصاحبه با اشپورت بیلد درباره بوندس لیگا گفت:

“ بوندس لیگا برای من رقابتی هیجان انگیز است، خصوصا برای تیم هایی که در میانه جدول قرار دارند. تیم هایی که روز به روز در حال پیشرفت هستند و در نتیجه رقابت خوبی ایجاد می کنند. استادیوم ها همیشه پر هستند، سازماندهی عالی وجود دارد و بسیاری از تیم های رویکردهای تاکتیکی خوبی دارند و فکر می کنم بوندس لیگا واقعا لیگ جالبی است.
 

مورینیو تاکنون در پرتغال، اسپانیا، ایتالیا و انگلیس فعالیت داشته است. مورینیو درباره احتمال فعالیت در بوندس لیگا و باشگاه بایرن مونیخ گفت:

“ من برای نیکو کواچ همانند دیگر همکارانم احترام قائلم، بنابراین نمی توانم به این سئوال پاسخ دهم. بدون شک بایرن مونیخ باشگاهی بسیار بزرگ است. به شما اطمینان می دهم و امیدوارم که نیکو کواچ به فعالیتش در بایرن مونیخ ادامه دهد، چون او برای رسیدن به این سطح بسیار سخت کار کرده است.
 

مورینیو با توجه به برد 5-0 بایرن مونیخ مقابل دورتموند شانس باوریایی ها برای کسب مقام قهرمانی در فصل جاری را بالا می داند.

“ اکنون سرنوشت در دست آن هاست. بایرن هنوز 3 بازی خارج از خانه دارد و خصوصا بازی مقابل لایپزیش آسان نخواهد بود. با این حال سخت است تصور کنیم بایرن به آسانی قهرمانی را از دست بدهد.

منبع
برچسب ها: خوزه مورینیو نیکو کواچ
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.