بایرن مونیخ در موقعیت حساسی قرار گرفته و می خواهد با یک سرمایه گذاری بزرگ، فعالیت زیادی در بازار نقل و انتقالات داشته باشد. اما آیا کواچ مربی مناسبی برای ادامه راه است؟

اولی هوینس و کارل هاینتس رومنیگه مدت هاست که اداره امور در باشگاه موفق و بزرگ بایرن مونیخ را برعهده دارند. این دو همیشه با هم هم عقیده نیستند و ممکن است در مورد مسائل مختلف، نظرات متضادی داشته باشند.

به گزارش بیلد، اخیرا شاهد یک جنگ قدرت بین هوینس و رومنیگه در بایرن مونیخ هستیم. مهم ترین موضوع مورداختلاف دو مدیر ارشد بایرن، آینده نیکو کواچ در باشگاه است. طبق شنیده ها این اختلاف نظر از زمان حذف بایرن از لیگ قهرمانان اروپا آغاز شده است. رومنیگه مطمئن نیست که کواچ می تواند مربی خوبی برای این تیم باشد. هوینس پیش از بازی مهم برابر دورتموند، جلسه ای با کواچ داشت و از او حمایت کرد و در مصاحبه اخیرش هم نشان داد که حتی در صورت از دست رفتن قهرمانی بوندس لیگا، کواچ را برکنار نخواهد کرد.

گفته می شود هونس اخیرا از بازیکنان بزرگ تیم نظیر نویر، لواندوفسکی و ریبری خواسته است به منزلش در تگرنسی بروند. بازیکنان بایرن به رئیس باشگاه گفته اند کواچ توجه بیش از اندازه ای به بخش های دفاعی دارد و این مساله به بازی هجومی بایرن ضربه می زند. البته آنها این نکته را هم اضافه کرده اند که تمام تقصیرات بر گردن کواچ نیست و بازیکنان هم در این میان نقش دارند.

بیلد مدعی است هوینس نمی خواهد اشتباهش در مورد هاینکس را تکرار کند. او در سال 1991 خیلی زود تصمیم به اخراج هاینکس گرفت. اولی بعدها اعتراف کرد این بزرگترین اشتباه او در بایرن بوده است. در آن زمان هاینکس یک مربی 46ساله بود و کواچ در حال حاضر 47ساله است.

البته هوینس می تواند از یک اتفاق تاریخی هم به نفع خود استفاده کند: در پایان فصل 2011-2012 بایرن در شرایط مشابهی قرار داشت. این تیم هر سه جام را از دست داده بود (بوندس لیگا، جام حذفی و لیگ قهرمانان). رومنیگه معتقد بود هاینکس باید اخراج شود ولی هونس از سرمربی تیم دفاع کرد. در نهایت یک سال بعد، هاینکس یک سه گانه خاطره انگیز و باشکوه برای بایرن به ارمغان آورد.

منبع
برچسب ها: بیلد اولی هوینس کارل هاینس رومنیگه یوپ هاینکس نیکو کواچ
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.