به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ موفق شد با ارائه نمایشی برتر با چهار گل دوسلدورف را مغلوب کند.

در روزی که بایرن مونیخ با توجه به برتری دیشب دورتموند به سه امتیاز نیاز داشت، با درخشش ستاره های جوان خود و با نتیجه 1-4 به برتری رسید و دوباره به صدر جدول بوندسلیگا بازگشت.

بازی با برتری بایرن مونیخ آغاز شد و این تیم با پاس تماشایی گناربری و ضربه کومان می توانست در دقیقه 7 به گل برسد اما ضربه کومان به دیرک دروازه برخورد کرد.

اما در دقیقه 15 بایرن به گل رسید. ارسال تند و تیز گناربری از جناح چپ با اثرگذاری کومان همراه شد و بایرن توسط ستاره فرانسوی خود به گل اول دست یافت.

در دقیقه 27 بایرن صاحب فرصت خوبی برای زدن گل دوم نیز شد اما ضربه سر لواندوفسکی از درون محوطه توسط رنسینگ مهار شد.

در دقیقه 37 کومان با حرکتی انفرادی صاحب فرصت شد اما سنگربان دوسلدورف روی ضربه او واکنش نشان داد و در ریباند نیز کسی از موقعیت استفاده نکرد.

اما در اواخر نیمه اول بایرن به گل دوم هم دست یافت. کینگزلی کومان این بار با ضربه ای دقیق روی ارسال عرضی جاشوا کیمیچ موفق به گلزنی شد تا نیمه نخست با برتری 0-2 بایرن مونیخ به پایان برسد.

اما بایرن در نیمه دوم بعد از خلق چند موقعیت نصفه و نیمه به گل سوم هم رسید. روی ارسال یک کرنر و اثرگذاری توماس مولر، گناربری موفق شد در دهانه دروازه زننده گل سوم تیمش لقب گیرد.

در دقیقه 59 تیاگو تا آستانه زدن گل چهارم بایرن نیز پیش رفت اما ضربه تماشایی او با عکس العمل رنسینگ همراه شد.

در دقیقه 64 این بار لواندوفسکی دروازه دوسلدورف را تهدید کرد اما ضربه سر زیبای او این بار نیز توسط دروازه بان دوسلدورف مهار شد و دروازه این تیم بسته ماند.

در دقیقه 81 و با حرکت تماشایی کومان و ارسال او، بایرن صاحب فرصت گلزنی شد اما کسی از مهاجمان این تیم در صحنه حاضر نبود.

اما در دقیقه 89 دوسلدورف صاحب یک ضربه پنالتی شد که لوکه باکیو آن را تبدیل به گل کرد و نتیجه بازی 1-3 شد. اما این پایان کار نبود و در دقیقه 93 لئون گورتزکا نیز موفق به گلزنی شد تا در نهایت بایرن 1-4 دوسلدورف را شکست دهد.

منبع
برچسب ها: فورتونا دوسلدورف بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.