به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، کیمیش معتقد است بایرن مونیخ در فصل جاری گل های زیادی دریافت کرده است.

یاشوا کیمیش یکی از بازیکنان کلیدی بایرن مونیخ است که طرفداران تیم ملی آلمان هم روی او حساب ویژه ای باز کرده اند. او نه تنها در فاز دفاعی که در بخش هجومی هم یک بازیکن موثر است و بارها پاس گل برای هم تیمی هایش ارسال کرده است.

به گزارش Welt am Sonntag، یاشوا کیمیش در مورد نیکو کواچ اظهار داشت:

“ در ابتدای فصل گفته می شد او یک مربی کامل و فوق العاده است. ما خیلی راحت بازی ها را با پیروزی پشت سر می گذاشتیم. ولی بعد کم کم دچار مشکل شدیم. اشتباهات فردی زیادی داشتیم. در مورد این اشتباهات سرمربی تیم نمی تواند کاری انجام دهد.
 

وی در ادامه افزود:

“ ما ترکیب خوبی داریم با بازیکنانی در بالاترین سطح کیفیت. به همین خاطر این توقع وجود دارد که به راحتی در بازی های مختلف لیگ برنده شویم. توقعات زیادی از بایرن وجود دارد. به عنوان یک مربی یا بازیکن در بایرن، شما مجبورید با این وضعیت کنار بیایید.
 

بایرن مونیخ گل خورده زیادی در فصل جاری داشته است:

“ متاسفانه در این فصل گل های زیادی دریافت کردیم. بایرن همیشه نماد فوتبال پویا و سورپرایزکننده در یک سوم هجومی بوده است. بازیکنان ما تحرک بالایی در زمین حریف دارند و پاس های خاص ارسال می کنند. اما در فصل جاری نتوانستیم زیاد این سبک بازی را به نمایش بگذاریم.
 

مدافع کناری بایرن در مورد تیم ملی آلمان گفت:

“ در سال های گذشته کار برای ما بازیکنان جوان آلمان ساده بود؛ چون مسئولیت اصلی تیم روی دوش بازیکنان بزرگ تیم بود که قهرمان جهان شده بودند. ولی دیگر نمی توانیم پشت سر آنها پنهان شویم. همه ما باید بیشتر مسئولیت قبول کنیم. دیگر هیچ بهانه ای قابل پذیرش نیست.

منبع
برچسب ها: جاشوا کیمیش
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.