به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، علاقه مندی بایرن مونیخ به وینگر ساحل عاجی جدی تر از همیشه است.

نیکولاس پپه درحال سپری کردن فصل فوق العاده ای با لیل است. در جریان پیروزی 5-1 لیل مقابل پاری سن ژرمن، نیکولاس پپه درخشش فوق العاده ای داشت تا دوباره نامش در صدر فهرست اخبار نقل و انتقالات قرار بگیرد. نام او پیرامون باشگاه های مختلفی شنیده می شود اما بایرن مونیخ مدت هاست وضعیت این بازیکن را زیر نظر گرفته است.

به نقل از اکیپ؛ نمایندگان بایرن مونیخ از نزدیک شاهد پیروزی 5-1 لیل مقابل پاری سن ژرمن که با درخشش نیکولاس پپه حاصل شد، بودند. همین موضوع می تواند تردیدهای بایرن مونیخ نسبت به کیفیت و قیمت این بازیکن را از بین ببرد و احتمالا تیم آلمانی با جدیت بیشتری برای جذب وینگر لیل وارد عمل خواهد شد. اخیرا گفته شد بایرن مونیخ برای جذب پپه پیشنهادی 80 میلیون یورویی راهی فرانسه کرده است که این موضوع رد شد. اکنون پس از تداوم درخشش او، هیچ بعید نیست بایرن مونیخ سرانجام اولین پیشنهاد رسمی خود را راهی لیل کند.

لازم به ذکر است نیکولاس پپه اولین بازیکن لیل از فصل 2011/12 است که موفق به ثبت حداقل 19 گل در یک فصل از لیگ1 فرانسه می شود؛ در آن فصل ادن هازارد به این رکورد رسیده بود. پپه جلوتر از ستارگان پاری سن ژرمن، اولین بازیکن این فصل لیگ فرانسه است که تعداد گل ها و پاس گل هایش دو رقمی می شود؛ (19 گل و 10 پاس گل)

منبع
برچسب ها: نیکولاس پپه لیل نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.