به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، میشائیل بالاک، ملی‌پوش سابق آلمانی و ستاره سابق بایرن مونیخ می‌گوید ژوزه مورینیو می‌تواند گزینه مناسبی برای سرمربی‌گری بایرن باشد.

میشائیل بالاک، ستاره سابق خط میانی بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان با دفاع از ژوزه مورینیو به عنوان گزینه‌ی مناسب سرمربی‌گری بایرن مونیخ می‌گوید مورینیو باعث می‌شود بایرن با شکوه‌تر دیده شود و در نتیجه گزینه بسیار خوبی برای هدایت این باشگاه است.

مورینیو امسال بعد از پشت سر گذاشتن یک نیم‌فصل فاجعه‌بار در اولدترافورد سرانجام در نیمه راه از این تیم اخراج شد تا اوله گنار سولسشر به جای او سکان هدایت شیاطین سرخ را بدست بگیرد. مورینیو تا امروز همچنان بی‌کار است و در باشگاهی مشغول به کار نشده.

از سوی دیگر، در مونیخ هم نیکو کوواچ فصل اول حضورش در بایرن را بد آغاز کرد و صدرنشینی را به بوروسیا دورتموند واگذار کرد. البته کوواچ در نهایت موفق شد ورق را برگرداند تا بایرن با هدایت او اخیراً رقیب اصلی‌اش را 5-0 در هم کوبیده و دوباره به صدر جدول بوندس‌لیگا بازگردد.

با اینحال بالاک می‌گوید آقای خاص گزینه بهتری برای هدایت بایرن مونیخ خواهد بود. بالاک در این باره به روزنامه آلمانی بیلد گفت:" در حال حاضر نیکو کوواچ سرمربی تیم است و باید به او احترام گذاشت. او کارش را خوب انجام داده ولی نمی‌توان این را انکار کرد که در آینده منصوب کردن مورینیو به عنوان سرمربی می‌تواند باعث شود که هم باشگاه بایرن و هم بوندس‌لیگا با شکوه بیشتری دیده شود".

ستاره سابق بایرن مونیخ در ادامه گفت:" در زمان سرمربی‌گری پپ گواردیولا شاهد این بودیم. حضور او بوندس‌لیگا را دگرگون کرده بود و هر چند او در نهایت نتوانست با بایرن قهرمان چمپیونزلیگ شود ولی تاثیر بزرگی روی بایرن و فوتبال باشگاهی آلمان گذاشت".

منبع
برچسب ها: میشائیل بالاک خوزه مورینیو
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.