به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، به نظر می رسد بایرن مونیخ به جذب الکساندر نوبل، دروازه بان 22ساله و مستعد شالکه علاقه مند است. گفتنی است قرارداد این بازیکن جوان تا تابستان 2020 معتبر است.

به گزارش بیلد، بایرن مونیخ به طور جدی نوبل را زیر نظر دارد. او یک بازیکن جوان و مستعد است و در تیم ملی زیر 21ساله های آلمان هم عضویت دارد. در واقع می توان گفت تمام ویژگی های مدنظر بایرنی ها را داراست. البته این به آن معنا نیست که بایرن مونیخ فروشتل را فراموش کرده است. آنها هنوز هم امیدوارند این دروازه بان جوان بایرن در آینده جایگزین مانوئل نویر شود.

استفان بکس، مدیر برنامه های نوبل در این باره اظهار داشت:

“ الکس حق دارد در مورد پیشنهادات فکر کند. قراردادهای موجود یک طرفه نیستند. اگر شالکه همان طور که در انتقال نویر اتفاق افتاد، رقم چشمگیری مدنظر داشته باشد، این انتقال می تواند برای آنها مفید و خوب باشد.
 

از سوی دیگر، چندین تیم بوندس لیگا علاقه مند به جذب فروشتل به صورت قرضی هستند. در صدر لیست نام آگزبورگ دیده می شود. اما مشخص نیست که برنامه مدیران بایرن مونیخ برای آینده این بازیکن چیست. شاید آنها بخواهند فروشتل را در تیم دوم بایرن نگه دارند تا وقتی لازم شد به ترکیب اصلی بایرن اضافه شود.

منبع
برچسب ها: الکساندر نوبل شالکه نقل و انتقالات بیلد
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.