به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، توبی آلدرویرلد ممکن است با ترک باشگاه تاتنهام به بایرن مونیخ آلمان ملحق شود. چرا که باشگاه بزرگ آلمانی در صورت از دست دادن جروم بواتنگ قصد دارد دفاع وسط تاتنهام را جایگزین او کند.

پیش از بسته شدن پنجره‌ی نقل و انتقالات انگلیس در هفته‌ی گذشته، منچستریونایتد به شدت خواهان جذب جروم بواتنگ، مدافع بایرن مونیخ بود. ولی دو باشگاه به توافق نرسیدند چرا که بایرن خواهان یک انتقال دائمی به مبلغ 50میلیون پوند بود ولی یونایتد قصد داشت بواتنگ را به عنوان یار قرضی به اولدترافورد منتقل کند.


ولی حالا با کنار رفتن یونایتد، پاری سن ژرمن همچنان خواهان جذب بواتنگ است. انتقالی که بایرن مونیخ را به صرافت انتقال یک دفاع وسط جدید به آلیانز آرنا انداخته. بنا بر گزارش‌ها، بواتنگ به صورت شخصی با مسئولین پی اس جی مذاکره کرده و موافقت خود را با پیشنهاد آنها اعلام کرده است.

 

تلاش باشگاه پاریسی برای به توافق رسیدن با بایرن همچنان زمان دارد چرا که پنجره‌ی نقل و انتقالات فرانسه تا پایان ماه آگوست بسته نخواهد شد.


از سوی دیگر آلدرویرلد 29ساله که سال گذشته نتوانسته بود در تاتنهام آنطور که دلش می‌خواست مورد توجه کادر فنی قرار بگیرد ماه پیش اعلام کرده بود امیدوار است به منچستریونایتد منتقل شود ولی یونایتدی‌ها نتوانستند در فرصت نقل و انتقالات این استوپر بلژیکی تاتنهام را به اولدترافورد منتقل کنند.


آلدرویرلد بعد از پیروزی تاتنهام در اولین بازی‌ لیگ برترش در مقابل نیوکاسل در توییتی نوشت:" اولین بازی و اولین پیروزی. پیش به سوی قهرمانی در استادیوم جدیدمان". آلدرویرلد عملاً اعلام کرد که برای ماندن در تاتنهام و توپ زدن در این تیم آماده است.


ولی بایرن که می‌تواند تا تاریخ 31 آگوست بازیکن جذب کند، در صورت از دست دادن بواتنگ ممکن است با پیشنهادی به سراغ آلدرویرلد برود که او را به فکر وادارد.

منبع
برچسب ها: توبی آلدرویرلد تاتنهام نقل و انتقالات ژروم بواتنگ
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.