به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، کارل هاینتس رومنیگه هر گونه دیدار با جولین لوپتگی را رد می کند.

نشریات اسپانیا روز سه شنبه در خبری از ملاقات حسن صالح حمیدزیچ با جولین لوپتگی گفتند، خبری که ساعاتی بعد باشگاه بایرن مونیخ به صورت رسمی آن را تکذیب کرد. کارل هاینتس رومنیگه مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ در مصاحبه با بیلد درباره چند موضوع مهم صحبت کرد و در بخشی از صحبت هایش از تابستان شلوغ در نقل و انتقالات بایرن مونیخ گفت.

شایعات درباره لوپتگی:

“ فکر نمی کنم دیداری با او انجام شود. من آشنائی جزئی با او دارم، باید صادقانه حرف بزنم. او را زیاد دنبال نکرده ام، چه به عنوان سرمربی تیم ملی اسپانیا چه به عنوان سرمربی رئال مادرید.
 

اریک تن هاخ:

“ آژاکس فوتبالی دوست داشتنی بازی می کند. برای اریک خوشحالم، او برای چند سالی با ما کار کرد و آدم خوبی است. ما او را اخراج نکردیم، او پیشنهادی برای بازگشت به فوتبال حرفه ای داشت و درخواست خروج داد. آیا او یکی از گزینه های باشگاه برای آینده خواهد بود؟ این را نمی دانم.
 

هامس رودریگز:

“ ما هنوز تصمیم نهایی را نگرفته ایم. او از من درخواست گفتگو کرده است و در آینده ای نزدیک آن را انجام می دهیم. پس از آن خواهیم دید چه اتفاقی رخ می دهد. من هامس را دوست دارم، و همیشه این را گفته ام، و همینگونه باقی خواهم ماند.
 

نیکو کواچ:

“ همیشه گفته ام که در بایرن باید چیزی برای عرضه و نمایش داشته باشید. این برای تمامی مربیان ما صدق می کند. در مجموع من مشکلی با سرمربی تیم ندارم، همانگونه که هفته قبل کواچ هم این را گفت، در کل مشکلی با هم نداریم. اما مسئله درباره تفکر موفقیت در بایرن مونیخ است و این یک ضرورت است.
 

ژابی آلونسو:

“ او پیشنهادی از لایپزیش داشته تا در این تیم دستیار یولیان ناگلزمن شود ولی آن را رد کرده، اما این بدین معنی نیست که پیشنهاد بایرن را هم رد کند.
 

نقل و انتقالات:

“ در سال جاری تا 31 آگوست احتمال رخ دادن هر اتفاقی در نقل و انتقالات وجود دارد. تا آخرین روز درها را باز نگه خواهیم داشت. مذاکرات در حال انجام هستند و این شغل ماست.

منبع
برچسب ها: کارل هاینس رومنیگه
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.