به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، پاوار می گوید حضور بازیکنان فرانسوی متعدد در بایرن مونیخ می تواند به او کمک کند خیلی سریع با جو تیم آشنا شود.

بایرن مونیخ برای تقویت خط دفاعی اش، پاوار و لوکاس هرناندز را جذب کرده است. پاوار در حال حاضر عضو باشگاه اشتوتگارت است.

بنجامین پاوار اخیرا مصاحبه طولانی با OnzeMondial داشته است. بخش هایی از این مصاحبه را با هم مرور می کنیم.


“ من عاشق این کشور و بوندس لیگا هستم. نمی توانستم تصور کنم روزی از آلمان بروم. بایرن مونیخ بهترین گزینه ممکن بود. از نظر من آنها بهترین باشگاه دنیا هستند و خوشحالم که با چنین تیمی قرارداد امضا کردم. باشگاه های زیادی علاقه مند به جذب من بودند. حس کردم بایرن واقعا می خواهد مرا ترانسفر کند. غیرممکن بود پیشنهادشان را رد کنم. اما قبل از فکر کردن به بایرن من می خواهم به اشتوتگارت و فرار از سقوط فکر کنم. من چیزهای زیادی را به آنها مدیون هستم و اگر این تیم سقوط کند برای خودم و طرفداران تیم خیلی ناراحت می شوم.
 

وی در ادامه افزود:

“ حضور بازیکنان فرانسوی متعدد، دلیل پیوستن من به بایرن نبود. ولی خوب این فاکتور می تواند باعث شود سریع تر به جو تیم عادت کنم. البته تنها با بازیکنان فرانسوی ارتباط نخواهم داشت. من می خواهم با همه حرف بزنم و زبان آلمانی را خیلی خوب یاد بگیرم. آلمانی را به خوبی می فهمم ولی صحبت کردن به آلمانی کمی پیچیده است. من می توانم دفاع میانی تیم باشم یا در دفاع کناری راست و چپ بازی کنم. به نظرم در بایرن در دو پست مدافع میانی و راست بازی خواهم کرد. بازی های زیادی خواهیم داشت. بازی کردن در کنار بازیکنان بزرگ به من فرصت پیشرفت می دهد. با بازی کردن در لیگ قهرمانان اروپا من بازیکن بهتری می شوم.
 

پاوار می داند در بایرن مونیخ با چه سبکی باید سازگار شود:

“ برعکس اشتوتگارت، بایرن مونیخ تیمی است که می خواهد توپ را در مالکیت خود نگه دارد. بنابراین برخی جزئیات را باید در بازی ام عوض کنم. این نکته مرا نگران نمی کند. من بازیکن تکنیکی هستم و ما در تیم ملی فرانسه هم با همین روش بازی می کنیم. به خوبی با سبک تیم سازگار خواهم شد. رویاهای من؟ می خواهم با فرانسه قهرمان یورو شوم و با بایرن به قهرمانی در لیگ قهرمانان برسم. من تشنه موفقیت هستم. می خواهم در بایرن به جام های متعدد برسم. وقتی برنده شدید دیگر نمی خواهید توقف کنید. می خواهم وقتی بازنشسته شدم کلکسیونی از جام ها و افتخارات مختلف داشته باشم.

منبع
برچسب ها: بنجامین پاوارد اشتوتگارت
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.