به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، روز شنبه و از هفته سی و سوم بوندسلیگا لایپزیش در زمین خود میزبان بایرن مونیخ خواهد بود.

بایرنی ها در صورت کسب برد در این بازی قهرمانی خود در بوندس لیگا را مسجل می کنند و کسب هر نتیجه ای دیگر کار را به هفته پایانی می کشاند. نیکو کواچ سرمربی بایرن مونیخ در کنفرانس خبری قبل از این بازی درباره موضوعات مختلفی حرف زد که در ادامه آورده شده اند.

وضعیت بازیکنان:

“ مانوئل نویر هنوز آماده نشده و با ما به لایپزیش سفر نمی کند. امیدواریم هفته آینده بتواند در تمرینات شرکت کند و در دو بازی پایانی همراه ما باشد. وضعیت خاوی مارتینز هنوز مشخص نیست. هامس به تمرینات بازگشته و لواندوفسکی هم تمرینات فردی داشته است.
 

مصدومیت خاوی مارتینز:

“ خاوی اخیرا خوب کار کرد. فوتبال ورزش برخوردهاست و برخی مواقع شما آسیب می بینید. غیبت او ناراحت کننده و مایه تاسف است.
 

حضور هامس در ترکیب بازیکنان برای فصل آینده:

“ بیایید درباره بازیکنانی که اکنون در ترکیب حضور دارند صحبت کنیم.
 

لیگ قهرمانان:

“ باید بگوییم که لیگ انگلیس بهترین لیگ است، همراه اسپانیا، آن ها تعدادی از بهترین بازیکنان جهان را در اختیار دارند. بهترین بازیکنان در انگلیس و اسپانیا بازی می کنند. چرا این بازیکنان به فوتبال آلمان نمی آیند؟ آیا این بخاطر کیفیت زندگی و بالا نبودن آن است؟ من اینگونه فکر نمی کنم و پول عامل تعیین کننده است.
 

“ اشتیاق و شور شوق تمام زندگی است. نکته این است که هر مربی تمام داشته هایش را در اختیار بازیکنان می گذارد و این بستگی به این دارد که آن ها چگونه اجرایش می کنند. من ارزیابی درستی از لیورپول داشتم و زمانی که با آن ها بازی کردیم گفتم که بهترین تیم جهان هستند و خوشحالم که برتی فوگتس هم آن را تایید کرد.
 

لئون گورتسکا:

“ یک شخصیت عالی و یک مرد بزرگ. هر جایی به بازی گرفته شود بسیار خوب کار می کند. من به خاطر اینکه او آدم خوبی است به او بازی نمی دهم بلکه دلیل آن این است که او فوتبالیستی بسیار خوب است.
 

 سال اول حضور در بایرن مونیخ:

“ ما همه می دانیم که بایرن مونیخ چگونه است. اینجا انتظار بسیار بالاست، شما باید موفق باشید و ما همه این را می دانیم. این 10 ماه بسیار آموزنده و سخت بوده است.

منبع
برچسب ها: نیکو کواچ لایپزیگ بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.