به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مسئولان بایرن مونیخ همچنان به جذب کالوم هادسون اودوی چشم دارند.

کالوم هادوسون اودوی جوان اول باشگاه چلسی چند ماهی است تبدیل به یکی از گزینه های جدی بایرن مونیخ برای جانشینی آرین روبن و فرانک ریبری شده است. این بازیکن ١٨ ساله که در نیم فصل دوم توانست شانس بیشتری برای بازی با پیراهن چلسی به دست آورد اکنون به دلیل مصدومیت شدید آشیل از میادین دور است و انتظار می رود در اواخر پاییز به میادین بازگردد.

بیلد مدعی شده که مسئولان بایرن مونیخ از دکتر هانس مولر ولفارت خواسته اند تا آن ها را در جریان نوع و میزان مصدومیت اودوی و همچنین روند درمان این بازیکن قرار دهد و اگر دکتر مولر چراغ سبز را بابت وضعیت جسمانی این بازیکن در آینده نشان دهد آن هنگام بایرنی ها دوباره برای جذب اودوی وارد عمل می شوند. بایرن مونیخ چندی قبل و در حالی که لوکاس هرناندز دچار مصدومیت زانو شده بود هم بدین شیوه با او قرارداد امضا کرد.

بایرن مونیخ قبلا با هادسون اودوی به توافقاتی دست یافته است و مذاکره جدید با این بازیکن نباید زیاد دشوار باشد. از سویی دیگر با توجه به مصدومیت این بازیکن و اینکه تنها یک سال از قرارداد او با چلسی باقی مانده، بایرنی ها امیدوارند با پرداخت ٢٥ میلیون یورو بتوانند او را جذب کنند.

منبع
برچسب ها: کالوم هادسون اودوی چلسی نقل و انتقالات
دیدگاه ها
die mannschaft 0 شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۳
امیدوارم این اتفاق صورت بگیره و در آینده ی نزدیک شاهد باشیم زوج یاشوا و هادسون وارد هر ورزشگاهی بشن سمت راست زمینش رو یه بزرگراه احداث کنن
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.