به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، لایپزیش می خواهد از شانس اندکش برای حفظ تیمو ورنر بهره بگیرد.

آینده تیمو ورنر هنوز مشخص نیست و اگر چه بسیاری از رسانه های آلمان انتقال او به بایرن مونیخ را تمام شده دانسته اند اما باشگاه لایپزیش همچنان برای نگه داشتن این مهاجم ملی پوش تلاش می کند. چند روز قبل گفته شد که ورنر ادامه مذاکرات را به پایان فصل موکول کرده است. کارل هاینتس رومنیگه مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ چند روز رسما اعلام کرد درباره ورنر با مدیر عامل لایپزیش صحبت کرده است.

Süddeutsche Zeitung گزارش داده که تیمو ورنر تصمیم نهایی اش را گرفته و نمی خواهد به هیچ باشگاهی جز بایرن مونیخ بپیوندد. از سویی دیگر مسئولان بایرن با توجه به اینکه تنها یک سال از قرارداد ورنر باقی مانده پیشنهاد خود برای انتقال او را به 30 میلیون یورو رسانده اند، رقمی که لایپزیش دو برابر آن را می طلبد. تمایل ورنر برای فعالیت و کار کردن زیر نظر یولیان ناگلزمن تنها نقطه امیدواری مسئولان لایپزیش برای تمدید قرارداد با ورنر است و می خواهند در صورت موافقت این مهاجم، قرارداد او را همراه با گزینه خرید برای بایرن مونیخ تمدید شود.

منبع
برچسب ها: تیمو ورنر لایپزیگ نقل و انتقالات
دیدگاه ها
die mannschaft 0 شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۹
هر بازیکنی جاه طلبیِ خودش رو داره و خیلی مسخره بخوان یه بازیکن رو با همچین حرکتی نگه دارن.اگر لایپزیش قصد داشت تیمش رو درست حفظ کنه نبی کیتا رو باید نگه میداشت و دو بازیکن دیگههم بهتیماضافه میکرد ولی متاسفانه تو آلمان همه از بایرن بد میگن و سعی نمیکنن ازش الگو بگیرن .همین فرانکفورت که تونست به نیمه نهایی لیگ اروپا برسه و فوق العاده هم کار کرد , فصل بعد حداقل 5 بازیکنش رو رد میکنه و یه مشت گل و بوته جاشون میخره که فقط لیستش رو پر کرده باشه
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.