به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، کواچ از نمایش شاگردانش برابر لایپزیش راضی است.

بایرن مونیخ در خانه لایپزیش با نتیجه 0-0 متوقف شد. دورتموند هم سه امتیاز را به دست آورد و این یعنی تکلیف قهرمان بوندس لیگا را آخرین هفته لیگ مشخص خواهد کرد.

به گزارش وب سایت رسمی بایرن مونیخ، نیکو کواچ بعد از تساوی بایرن اظهار داشت:

“ باید از تیمم تقدیر کنم. ما از دقیقه 20 به بعد خیلی خوب کار کردیم. ما مالک توپ و میدان بودیم. اجازه ندادیم آنها کاری انجام دهند. ما اجازه ندادیم لایپزیش از نقاط قوتش استفاده کند و موقعیت های گلزنی ایجاد کردیم. متاسفانه به تلاش هایمان پاداش ندادیم و از موقعیت هایمان استفاده نکردیم. همه چیز را برای هفته بعد نگه داشتیم. در خانه بازی خواهیم کرد و در آنجا جام قهرمانی را به دست می آوریم. این پایان کورس قهرمانی خواهد بود. سال هاست که مردم مونیخ چنین تجربه ای (قهرمانی در بازی خانگی) نداشتند؛ حتی شاید دهه ها. مطمئنم طرفداران ما اتمسفر فوق العاده ای ایجاد می کنند. آنها به ما انگیزه و اراده بیشتری برای پیروزی می دهند.
 

وی در ادامه افزود:

“ من بعد از بازی، نتیجه بازی دورتموند را دیدم. بوندس لیگا بسیار هیجان انگیز شده است. در مورد صحنه آفساید باید بگویم که خیلی خیلی نزدیک بود و آفساید خیلی میلیمتری اعلام شد. ناراحت کننده است که امشب کار را تمام نکردیم. در مورد بازی با آینتراخت فرانکفورت باید بگویم که هنوز هم با چند بازیکن از این تیم در ارتباط هستم. آنها هم فصل خوبی داشتند. ما باید در این بازی پیروز شویم.

منبع
برچسب ها: نیکو کواچ لایپزیگ بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.