به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بر خلاف گفته های گل و اسکای، مسئولان شالکه برای مذاکره با رودی در مونیخ حضور داشته اند و علاقه این تیم به جذب این هافبک المانی جدی است.

به نقل از بیلد، مدتی پیش، چندین خبرگزاری خبر از انتقال رودی به لایپزیش داده بودند. خبری که رالف رانکینگ، مدیر ورزشی و سرمربی لایپزیشی ها آن را رد کرد. با این حال به نظر می رسد این تیم هنوز نیم نگاهی به جذب این بازیکن دارد اما شالکه جدی ترین مشتری رودی است و با این بازیکن مذاکراتی داشته است. این موضوع را صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی باواریایی ها نیز تایید کرده است. بایرن مونیخ مشکلی با جدایی رودی ندارد. به نظر می رسد تدسکو علاقه مند است سباستین رودی را به عنوان هافبک در تیمش در اختیار داشته باشد. بایرن مونیخ برای رودی 20 میلیون یورو می خواهد و منطقی به نظر می رسد که شالکه چنین مبلغی را بپردازد.

گفتی است بیلد هنوز احتمال انتقال رودی به لایپزیش را کاملا منتفی شده نمی داند و معتقد است پیشنهاداتی از جمله حقوق 5 میلیون یورویی که یک میلیون یورو از دستمزد فعلی او در بایرن مونیخ بیشتر است را به این بازیکن ارائه داده است. هنوز هیچ چیز قطعی نیست اما احتمالا رودی در همین تابستان بایرن مونیخ را ترک خواهد کرد.

منبع
برچسب ها: نقل و انتقالات سباستین رودی
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.