به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، رومنیگه معتقد است بایرن مونیخ می تواند به قهرمانی در فصل جاری بوندسلیگا برسد.

بایرن مونیخ در هفته آخر لیگ باید به پیروزی برسد تا شیلد قهرمانی را بالای سر ببرد. آنها در خانه لایپزیش به تساوی 0-0 رسیدند.

به گزارش وب سایت رسمی بایرن مونیخ، رومنیگه بعد از تساوی بایرن اظهار داشت:

“ کاملا قابل مشاهده بود که بایرن می خواهد به پیروزی برسد. آنها نمایش خیلی خوبی داشتند. تیم ما حاکم میدان بود و لایق پیروزی. امروز بازی جالبی داشتیم. لایپزیش تیم خوبی در اختیار دارد و امروز هم این را ثابت کرد. باید به کسب 1امتیاز راضی باشیم. این تساوی موقعیت ما را بدتر نکرد. اگر نمایش امروز را در بازی با آینتراخت فرانکفورت تکرار کنیم به نظرم شانس داریم که قهرمانی را به دست آوریم.
 

به گزارش اسکای، از او در مورد آینده کواچ سوال شد:

“ کاملا مشخص است که قرارداد او تا چه زمانی معتبر است. در کل باید گفت ما باید مطمئن باشیم موفقیت مان ادامه دار است. شما همیشه باید نمایش های خوب را تکرار کنید و ما به این هدف خواهیم رسید. من هیچ مشکلی با کواچ ندارم. بازیکنان، تیم و مربی همه باید در کنار هم پیش بروند. مطمئنم او هفته آینده برای اولین بار قهرمان لیگ خواهد شد و با هم این موفقیت را جشن خواهیم گرفت.
 

رومنیگه در مورد کورس قهرمانی گفت:

“ رقابتی احساساتی بود. این همان چیزی است که طرفداران فوتبال در آلمان می خواستند. به مدت 6سال بایرن به راحتی قهرمان می شد و 10-15 امتیاز اختلاف با تیم دوم داشت. ولی حالا همه چیز هیجان انگیز شده است. فرانکفورت تیم خوبی دارد ولی کار دورتموند هم برای پیروزی در گلادباخ مشکل است.

منبع
برچسب ها: کارل هاینس رومنیگه
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.