به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بنجامین پاوارد، مدافع ملی‌پوش فرانسوی که تابستان پیش رو به بایرن مونیخ خواهد پیوست می‌گوید به خاطر تجربه کردن چمپیونزلیگ با پیراهن بایرن مونیخ هیجان‌زده است.

بنجامین پاوارد مدافع جوان فرانسوی که از فصل آینده با پیراهن بایرن مونیخ فوتبال بازی می‌کند می‌گوید بی‌صبرانه منتظر حضور در اردوی غول بزرگ باواریا است و تجربه حضور در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا او را بسیار هیجان‌زده کرده است.

پاوارد که بعد از درخشش در جام جهانی روسیه با پیراهن تیم ملی فرانسه مورد توجه چندین باشگاه بزرگ اروپایی قرار گرفته بود سرانجام با قراردادی به ارزش 35 میلیون یورو از باشگاهش اشتوتگارت به بایرن مونیخ پیوست. پاوارد از فصل تابستان پیش رو رسما به اردوی بایرن خواهد پیوست.

پاوارد در این باره گفت:" بایرن مونیخ بازیکنان بزرگی دارد و شک ندارم من در آن تیم حسابی پیشرفت می‌کنم. تمرین کردن با فوتبالیست‌های بزرگ و بازی در چمپیونزلیگ به من این امکان را می‌دهد که پیشرفت کنم و فوتبالیست بهتری بشوم".

مدافع ملی‌پوش فرانسوی در ادامه گفت:" من می‌توانم در پست‌های مختلف بازی کنم، دفاع وسط، دفاع راست و دفاع چپ. فکر کنم در بایرن از من در هر دو پست دفاع راست و دفاع چپ استفاده کنند. در طول فصل بازی‌های زیادی وجود دارد و شک ندارم که به من هم بازی خواهد رسید و بایرن از من استفاده خواهد کرد".

منبع
برچسب ها: بنجامین پاوارد
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.