به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، اسطوره هلندی بایرن مونیخ از دوران موفقی که در این تیم داشت صحبت کرد.

پس از رافینیا، آرین روبن، وینگر 35 ساله هلندی بایرن مونیخ نیز در کنفرانس خبری خداحافظی خود با این تیم شرکت کرد. به گزارش وب سایت بایرن مونیخ، آرین روبن در این کنفرانس گفت:

“گذشتن سریع زمان نشانه خوبی است زیرا این یعنی به شما خوش گذشته است. شنبه برابر فرانکفورت یک بازی خاص خواهیم داشت. تمرکز من کاملا روی بازی شنبه است. هنوز در خصوص آینده‌ام تصمیمی نگرفته ام. انتظار داشتن چنین دوره طولانی‌ای را در بایرن مونیخ نداشتم. در ابتدا بایرن مونیخ در اروپا خیلی قدرتمند نبود اما به طرز شگفت‌انگیزی در سال اول حضورم به فینال لیگ قهرمانان رسیدیم. سپس در آینده قدرتمندتر شدیم و خوشحالم که عضوی از این تیم قدرتمند بوده‌ام.

“از دست دادن پنالتی در فینال لیگ قهرمانان 2012 و گلزنی در فینال 2013؟ همه این داستان را می‌دانند. این زیبایی ورزش است. پس از یک ناکامی بزرگ، زندگی همچنان جریان دارد و پس از یک موفقیت بزرگ، خواهان دستیابی به موفقیت‌های دیگری هستید. تشویق از سوی هواداران، بهترین و زیباترین چیزی است که می‌توانید با آن مواجه شوید. به نظر من محبوبیت نزد هواداران، مهم‌تر از کسب عناوین است. ریبری؟ ما رابطه دوستانه فوق العاده‌ای داریم و این رابطه از همان روز اول حضورم در بایرن مونیخ آغاز شد. از بازی کنار او در زمین لذت می‌بردم. فرانک به من پاس می‌داد و من گل می‌زدم.

منبع
برچسب ها: آرین روبن
دیدگاه ها
میرو 0 سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۷
زنده باد خدای تکنیک، سرعت و ضربات مخوف در حرکت آرین روبن چه لحظاتی خاصی که باهات رقم خورد
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.