به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، تیمو ورنر مصمم است که از لایپزیش جدا شود ولی بایرن مونیخ که محتمل ترین مقصد او به شمار می آید هنوز برای جذب این بازیکن به صورت رسمی اقدام نکرده است.

اولیور مینتسلاف مدیر عامل لایپزیش و رالف رانگنیک سرمربی و مدیر ورزشی لایپزیش در روزهای گذشته گفتند که احتمال دارد یولیان ناگلزمن سرمربی فصل بعد این تیم بتواند ورنر را به ماندن در این تیم راضی کند و خود این بازیکن هم به کار زیر نظر این سرمربی جوان تمایل داشته باشد، اما به نظر می رسد اتفاقات به دلخواه لایپزیشی ها پیش رفته باشد.

بنا به گزارش اشپورت بیلد، صحبت های ناگلزمن با تیمو ورنر این مهاجم را برای ماندن در لایپزیش و تمدید قرارداد قانع نکرده و او هنوز میل به جدایی دارد. در همین حال گفته می شود ناگلزمن، مینتسلاف و رانگنیک توافق کرده اند در صورتی که ورنر حاضر به تمدید قراردادش نباشد و همچنین برای پیوستن به بایرن مونیخ تا 2020 منتظر بماند، او را فصل آینده از ترکیب اصلی دور کنند. قرارداد کنونی ورنر تابستان 2020 به اتمام می رسد و در صورتی که باشگاه امسال موفق به فروش او نشود خطر از دست دادن او به صورت بازیکن آزاد وجود خواهد شد.

اشپورت بیلد از دودی لوکیباکیو مهاجم کنونی دوسلدورف، میلوت راشیکا از وردربرمن و لوکا والداشمیت مهاجم فرایبورگ به عنوان گزینه های لایپزیش برای جانشینی ورنر نام برده است.

منبع
برچسب ها: یولیان ناگلزمان تیمو ورنر لایپزیگ نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.