به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، نیکو کواچ ترجیح می دهد ژروم بواتنگ در تیم بماند؛ او همچنین دلایل کافی ای برای عدم حضور رودی در تیم را نیز بیان کرد.

دیروز دو تیم بایرن مونیخ و اس وی دروخترسن از سری بازی های ها دور اول جام حذفی آلمان ملقب به دی اف بی پوکال به مصاف هم رفتند. دیداری که در نهایت باواریایی ها با تک گل روبرت لواندوفسکی آن را بردند.

به نقل از منابع خبری باشگاه بایرن مونیخ، نیکو کواچ در پایان این مسابقه درباره بازی تیمش صحبت کرده است:

“بازی دشواری را پشت سر گذراندیم. همیشه اولین دور دی اف بی پوکال این گونه است. نمی خواستیم بازی این گونه پیش برود اما مهم ترین چیز این بود که صعود کنیم. این بازی به ما هشدار این را داد که هنوز نیاز به پیشرفت داریم. می خواهم از تیم دروخترسن بابت بازی خوبشان تبریک بگویم. آن ها واقعا خوب جنگیدند و اشتیاق زیادی داشتند.
 

بواتنگ:

“تا بسته شدن نقل و انتقالات تابستانی هر اتفاقی ممکن است رخ دهد اما من فرض می کنم که هیچ اتفاقی نخواهد افتاد و ترجیح هم می دهم، چنین باشد. او امروز بسیار خوب کار کرد و از این که بدون هیچ مصدومیتی بازی را به پایان بردیم، خوشحالم.
 

غیبت سباستین رودی:

“در حال حاضر من 19 بازیکن آماده را در اختیار دارم. 3 نفر هم در خانه هستند و 2 نفر مصدوم داریم. این بار رناتو، رودی و خامس استراحت کردند. چیز دیگری نمی توانم بگویم.

منبع
برچسب ها: نیکو کواچ دروخترسن آسل جام حذفی آلمان
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.