به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، به نظر می رسد لواندوفسکی می خواست بایرن مونیخ را ترک کند ولی به خواسته اش نرسید.

مثل تابستان گذشته، امسال هم شاهد اخبار و شایعات مختلفی در مورد انتقال احتمالی لواندوفسکی بودیم. تغییر مدیر برنامه ها هم به نظر یکی از تصمیمات لواندوفسکی در راستای ترک بایرن مونیخ بود.

به گزارش اسکای، لواندوفسکی قرارداد همکاری با پینی زهوی را تا سپتامبر 2020 تمدید کرده است. قرارداد قبلی آنها تا 31 آگوست 2018 معتبر بود. گفته میشد این همکاری با این هدف شکل گرفته که این ایجنت، راه رسیدن مهاجم لهستانی به رئال مادرید را هموار کند. حالا باید دید تفسیر این خبر چیست. آیا لواندوفسکی همچنان به فکر ترک بایرن مونیخ است؟ آیا او می تواند قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تابستان، به تیمی جدید بپیوندد؟ شاید هم او می خواهد بماند و ادامه همکاری با زهوی به معنای رفتن از بایرن نیست.

منبع
برچسب ها: روبرت لواندوفسکی پینی زهوی
دیدگاه ها
mohammad bayerni 1 دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۹
امیدوارم که زودگورشو گم کنه. از بازیکنای بی غیرت اصلا خوشم نمیاد. لطفا اونایی هم که با بنده مخالفن دلایل قانع کننده بدن که به چه علت این ادم اشغال باید تو تیم باشه.
mohammad bayerni 1 دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۸
دوست عزیز ببخشید میشه بگید که چرا شما با من مخالفید؟؟؟!!! بنظرم اگه که یه ذره دقت داشته باشید متوجه میشید که یکی از دلایل حذفمون تو cl امسال چلو رئال همین اشغال بود.(جدا از چلمن بازی های اولرایش و سوتی های دفاع)
mohammad bayerni 0 دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰
لطفا این تبلیغات اعصاب خرد کن رو هم حذف کنین ممنون
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.