به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، رئیس بایرن مونیخ می گوید که سال آینده تحرکات مهمی در بازار خواهند داشت.

اولی هوینس، رییس بایرن مونیخ در خصوص مسائل گوناگونی از جمله انتخاب سرمربی تا نقل و انتقالات و تاختن به باشگاه های دارای مالکیت عربی و چینی، مصاحبه مفصلی با اسکای آلمان انجام داد:

“توماس توخل پیشنهاد بایرن مونیخ را رد نکرد. او دیگر نمی خواست منتظر بماند زیرا می ترسید تا پیشنهاد پاریس را از دست بدهد. تاکید می کنم که توخل گزینه اول ما نبود. یولیان ناگلزمن نیز گزینه ما نیست، نه برای امسال و نه سال آینده. سرمربیگری در بایرن مونیخ کمی برای او زود است. آرین روبن و فرانک ریبری باید بدانند که دیگر مثل قبل نمی توانند در همه بازی ها از ابتدا به میدان بروند. این موضوع بخشی از توافق میان آن ها با باشگاه است و از این مسئله اطلاع دارند.
 

انتقال بواتنگ و جدایی رودی :

“نقل و انتقالات؟ آن هایی که خرج نمی کنند، بیشترین جام ها را فتح می کنند. رئال مادرید در سال های اخیر قهرمان اروپا شده و به ندرت خرج کرده است. باشگاه های بزرگ به آرامی به اصل خود باز می گردند. سباستین رودی؟ می توانم جدایی او از تیم را متصور شوم اما 15 میلیون یورو برای فروش او کافی نخواهد بود. آلفونسو دیویس؟ صالح حمیدزیچ، خودش این بازیکن را خریده است و من او را نمی شناختم. ژروم بواتنگ به رومنیگه گفته که می خواهد بایرن مونیخ را ترک کند. اگر پاریس مبلغ درخواستی را بپردازد، ممکن است او تیم را ترک کند اما اگر بماند نیز خوشحال خواهیم شد. کارکنان فیرپلی مالی یوفا می توانند دفترشان را تعطیل کنند و به خانه بروند زیرا کارشان ارزشی ندارد و به راحتی می توان این قانون را دور زد. در مورد بواتنگ، معتقدم که پاریس او را می خواهد، قطر باید با باز کردن شیرهای گازی، سر کیسه را شل کند و پول را بپردازد. انتقال قرضی فقط در صورت داشتن بند خرید اجباری امکان پذیر خواهد بود.
 

 دلیل خرج نکردن و عدم فروش لواندوفسکی:

“در حال حاضر در حال جمع آوری پول از فروش ها هستیم تا در بازار سال آینده کار بزرگی انجام دهیم. ما در بازار نقل و انتقالات، دیگر مخالف باشگاهی نیستیم، اما با دولت ها که در فوتبال دخالت دارند، مشکل داریم. در فوتبال، تیم هایی چون قطر اف سی، ابوظبی اف سی، شانگهای اف سی و پکن اف سی حضور دارند. لواندوفسکی؟ می توانستیم او را با 150 میلیون یورو به فروش برسانیم اما به غیر او تنها ساندرو واگنر را به عنوان مهاجم داریم و همچنین مهاجمی در بازار در دسترس نبود تا بتواند هر فصل 30 گل بزند. پس تصمیم گرفتیم لوا را حفظ کنیم. هدف ما در سال های آینده، آوردن بازیکنانی از آکادمی به تیم اصلی خواهد بود و البته گاهی خریدهای بزرگی هم خواهیم داشت.
 

انتقاد از اوزیل و کریستیانو رونالدو:

“پس از دوران من و رومنیگه، بایرن مونیخ کار سختی خواهد داشت. روزی خواهد رسید که باید برویم اما من همیشه برای مشاوره دادن آماده خواهم بود. اوزیل؟ او به خوبی تبلیغ شده است و مشاوران اوزیل او را بهتر از چیزی که است، نشان می دهند. اگر یوگی لوو بیشتر به لندن می رفت تا بازی اوزیل را ببیند، او را به تیم ملی دعوت نمی کرد. کریستیانو رونالدو؟ واقعا این بازیکن را می پسندم اما به زودی او 34 ساله می شود و دستمزدی که می گیرد، خنده دار است. ما هرگز انجام چنین کاری در بایرن مونیخ را در نظر نمی گیریم زیرا این کاری بی معنی است. این انتقال تنها یک حرکت تبلیغاتی از سوی شرکت فیات در یوونتوس بود.

منبع
برچسب ها: اولی هوینس
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.