به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، اولی هوینس در یک برنامه تلویزیونی حاضر شده و در مورد موضوعات مختلف فوتبال آلمان صحبت کرده است.

اولی هوینس، رئیس باشگاه بایرن مونیخ در برابر یورگ وونتورا نشست و به سوالات مختلف در مورد فوتبال آلمان پاسخ داد.

به گزارش اسکای، هوینس در ابتدا به وضعیت تیم ملی آلمان پرداخت:

“باید یک پروژه جداگانه آغاز شده تیم ملی آلمان از نظر ساختاری اصلاح شود. طبیعتا فدراسیون فوتبال آلمان از اقدامات عجولانه پرهیز خواهد کرد. آنچه مشخص است، روند موجود غلط بوده و حالا باید دست به تغییر و اصلاحات زد.
 
 

هوینس معتقد است لوو باید سرمربی آلمان باقی بماند:

“او تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا سیستم و ساختار جدید را پیاده کند. اگر هم موفق نباشد حتما به نتیجه گیری درست خواهد رسید. فدراسیون فوتبال آلمان هم باید بازنگری جدی در بخش های مختلف داشته باشد. به خصوص بخش بازاریابی که با انتقادات زیادی مواجه شده است. تیم ملی آلمان باز هم باید به یک الگو در عرصه فوتبال تبدیل شود.
 

به گفته هوینس، فاصله زیاد بایرن با سایر تیم های بوندس لیگا به نفع قهرمان آلمان نیست:

“اگر فاصله بایرن با سایر تیم های بوندس لیگا کم شود، اتفاق خوبی برای ماست. بدین ترتیب فشار روی تیم بیشتر می شود و طبیعتا عملکرد ما بهتر می شود. اگر همیشه با اختلاف 15-20 امتیازی قهرمان شوید، یعنی فشاری روی شما وجود ندارد و این مساله در لیگ قهرمانان اروپا روی عملکرد شما تاثیرگذار است.
 

یکی از داغ ترین موضوعات روز برای بایرن مونیخ، لواندوفسکی و اخبار و شایعات در مورد احتمال انتقال اوست:

“مدیر برنامه های لواندوفسکی از من وقت ملاقات خواست. من هم به او گفتم برنامه کاری بسیار شلوغی دارم و می توانم او را روز دوم سپتامبر (بعد از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی) ببینم.
 

باشگاه بایرن مونیخ سیاست های مالی روشن و مشخصی دارد و هوینس نمی خواهد دست به تغییرات کلان بزند:

“من می خواهم بایرن به فینال لیگ قهرمانان اروپا برسد و جام قهرمانی را بالای سر ببرد. ولی نمی خواهم با تحمل بدهی های زیاد، به این هدف برسیم. حتی اگر ما 500میلیون یورو در حساب باشگاه داشتیم، باز هم یک ترانسفر 200میلیون یورویی انجام نمی دادم. باید تمام هزینه های باشگاه منطقی و براساس برنامه ریزی باشد. این نکته مهم تر از قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپاست. هدف ما این است که تیمی متعادل و بالانس شده داشته باشیم و همیشه یک انتقال خاص و مهم داشته باشیم. این سیاستی ست که پیش گرفته ایم.

 

هوینس در مورد روند آماده سازی تیم ملی آلمان برای جام جهانی 2018 روسیه اظهار داشت:

“باید بیشتر به حضور هواداران بها بدهیم. واقعا ناراحت کننده بود که تیم ملی هیچ تمرینی با حضور هواداران در کمپ تیرول نداشت. شما نباید انتظار داشته باشید مردم برای بازی با تیم هایی چون سن مارینو و آندورا با شور و اشتیاق فراوان بیایند و پول خرج کنند. با سیاست های فعلی اصلا عجیب نیست که با کاهش حضور هواداران مواجه شویم.
 

هوینس در مورد فعالیت بیش از اندازه بازیکنان در شبکه های اجتماعی هم ناراحت است:

“باید در این مورد تامل کرد و روند موجود را تغییر داد. اگر باز هم ببینم بعد از یک فینال مهم، بازیکنان تیم در حال نوشتن توییت هستند واقعا دیوانه می شوم! بعضی ارزش ها را باید دوباره آموزش داد. تنها در این صورت است که می توان پول زیادی که بابت دستمزد بازیکنان پرداخت می شود را توجیه کرد.
 

هوینس معتقد است دیدار اوزیل و گوندوعان با رجب طیب اردوعان، رئیس جمهور ترکیه و انتشار عکس های این دیدار، اشتباه بود:

“بله آن حرکت اشتباه بود ولی باز هم با ارائه یک بیانیه خوب و منطقی میشد این جنجال را خاتمه داد. موضوع تبعیض و نژادپرستی عمدا وارد بحث شد تا اذهان از موضوع اصلی منحرف شود. اگر لوو، اوزیل را به خاطر بازی هایش در آرسنال، به تیم ملی آلمان دعوت نمی کرد و این هافبک به جام جهانی 2018 نمی رفت، هیچ کدام از این مسائل پیش نمی آمد.
 

هوینس و رومنیگه مدت هاست که مدیریت باشگاه بایرن مونیخ را برعهده دارند و هوینس می گوید این دو نفر نباید با هم، بایرن را ترک کنند:

“نه این حرکت اصلا منطقی و عقلانی نیست. ما نباید با هم، بایرن را ترک کنیم. ما نمی توانیم چنین کاری در حق بایرن انجام دهیم. باید دید رومنیگه بعد از سال 2019 هم می خواهد اینجا بماند یا نه. اگر او تصمیم به ماندن بگیرد من قطعا استقبال خواهم کرد. در مورد خودم هم باید بگویم روزی می رسد که می گویم دیگر کافی است. نمی دانم آن روز چه زمانی می رسد. شاید این تغییرات بزرگ بعد از سال 2020 اتفاق بیفتند.
 

قوانین فیرپلی مالی یوفا به نظر هوینس، ضمانت اجرایی ندارد:

“در خیلی از موارد، این قوانین نمی توانند به هدف خود برسند. هرسال موارد بیشتری را مشاهده می کنیم. به عنوان مثال اگر قهرمان فرانسه، پاری سن ژرمن یک بازیکن را می خواهد، می تواند از فرصت های مختلف برای جذب آن بازیکن بدون تخطی از قوانین فیرپلی مالی استفاده کند. مثلا آنها بازیکن موردنظر را به صورت قرضی به خدمت می گیرند و یک سال بعد هزینه انتقالش را پرداخت می کنند.

منبع
برچسب ها: اولی هوینس
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.