به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، آرین روبن در مصاحبه با وبسایت باشگاه بایرن مونیخ، درحالیکه به زودی دهمین فصل خود در این باشگاه را سپری می‌کند به گفتگو درباره‌ی موضوعات مختلف پرداخته، از جمله شک و تردید‌های اولیه‌‌اش وقتی که برای اولین بار پیشنهاد پیوستن به بایرن مونیخ را دریافت کرده بوده.

روبن فاش کرد ابتدا 100درصد مطمئن نبوده که پیوستن به بایرن بهترین تصمیم برای زندگی فوتبالی‌اش خواهد بود ولی حالا معتقد است تصمیمی که گرفته به بهترین شکل ممکن او را برای موفق شدن در فوتبال یاری کرده.


روبن گفت:" من اول در گرونینگن به عنوان فوتبالیست حرفه‌ای بازی کردم و بعد دو سال به آیندهوون پیوستم. برای من در هلند، ترک کردن شهر و خانه‌‌ام در 18سالگی قدم خیلی بزرگی بود. وقتی 20 ساله شدم به خارج رفتم و سه سال در چلسی بازی کردم، یک باشگاه بزرگ. بعد هم دو سال در مادرید بودم. بعد بایرن به سراغم آمد و من تصمیم خودم را گرفتم. البته اوایل شک داشتم و نمی‌دانستم این تصمیم برایم درست است یا نه. ولی حالا هیچ شکی نیست که تصمیم برای پیوستن به بایرن بهترین تصمیم دوران فوتبالی‌ام بوده".


روبن در پاسخ به سوالی درباره‌ی اینکه چه چیزی بازی در بوندس‌لیگا را متفاوت و خاص می‌کند گفت:" اگر از من بپرسید، بوندس‌لیگا همچنان یکی از لیگهای فوتبال بزرگ دنیا است. این را می‌توانید در دوران پیش‌فصل ببینید. بازی‌های دوستانه‌ی زیادی بین تیمهای آلمانی با ایتالیایی‌ها و اسپانیایی‌ها برگزار شد و تیم‌های بوندس‌لیگا در بیشتر این بازی‌ها برنده شدند. البته مردم همیشه می‌گویند انگلیس و اسپانیا بهترین لیگهای دنیا را دارند ولی به اعتقاد من بوندس‌لیگا همچنان قدرتمند است. لیگی که تماشای مسابقاتش جذاب است و تعداد تماشاچی‌های هر بازی هم واقعاً فوق‌العاده است. بله، بوندس‌لیگا لیگ جذابی است و ما برای فتح عنوان قهرمانی امسال باید با تمام قوا تلاش کنیم. بوندس‌لیگا بر خلاف نظر خیلی‌ها لیگ ساده‌ای نیست. امسال برای ما یک مبارزه‌ی سخت دیگر در پیش است".

منبع
برچسب ها: آرین روبن
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.