به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، در نخستین هفته فصل 19-2018 بوندسلیگا، بایرن مونیخ به مصاف هوفنهایم می رود.

نیکو کواچ، سرمربی کروات در کنفرانس خبری پیش از بازی برابر هوفنهایم حضور یافت و در خصوص وضعیت تیمش صحبت کرد:

“همه بازیکنان برای مسابقه فردا آماده هستند، البته به جز سرژ گرنابری. مصاحبه لواندوفسکی؟ نمی توانم درباره آن چه که سال گذشته اتفاق افتاده صحبت کنم زیرا سال گذشته این جا نبودم. با این حال، هر بازیکن به مهم بودن، محبت و حمایت نیاز دارد. ذهن روبرت حالا از این مسائل خالی شده و مسلما مایل است تا تمام تلاشش را برای بایرن مونیخ انجام دهد. لواندوفسکی اعتصاب نکرد بلکه احساساتش را فاش کرد. من نه به عنوان مربی بلکه به عنوان یک انسان، صحبت های خوبی با او داشتم. صادقانه با هم صحبت کردیم و او را درک می کنم.
 

“هفت هفته پرفشار را برای آماده سازی داشتیم. خیلی سخت کار کردیم و حالا در سطحی عالی از آمادگی بدنی و فنی قرار داریم. انتظار دارم تا فردا تیمم بازی سطح بالایی را ارائه دهد. از سیستم چرخشی استفاده خواهیم کرد. یازده سوپر استار در زمین، هفت سوپراستار روی نیمکت و البته سوپراستارهایی در سکوهای استادیوم (هواداران) برخوردار خواهیم بود. سباستین رودی؟ پنجره نقل و انتقالات هنوز باز است و اتفاقات زیادی می تواند بیفتد. اگر رودی بماند، خوب است. او بازیکن خوبی است اما احتمال انتقال او به تیمی دیگر وجود دارد. ژروم بواتنگ؟ در مورد مسئله او اطلاعات بیشتری نسبت به شما ندارم. با حضور او، نیکلاس و متس، سه مدافع کلاس جهانی را در تیم دارم و خوشحال خواهم شد تا همه آن ها را در این فصل در تیمم داشته باشم.
 

“از بازگشت مانوئل نویر بسیار خوشحالم. اسون اولرایش فصل پیش بسیار خوب بازی کرد اما با نویر، ما کاپیتان و رهبری را در تیم خود داریم. البته که نویر برابر هوفنهایم به میدان می رود و امیدواریم که بتواند به تیم کمک کند. آلابا؟ او این هفته بسیار خوب تمرین کرده و از او راضی هستم، از این رو داوید یکی از گزینه های حضور در بازی فردا خواهد بود. وضعیت هامس؟ در این که یک بازیکن بگوید من آماده ام، با این که مربی تصمیم بگیرد او آماده است تفاوت بسیار زیادی وجود دارد. بازیکنان همیشه می گویند آماده هستیم

منبع
برچسب ها: نیکو کواچ
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.