به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، طبق رسم سالیان اخیر، قهرمان بوندسلیگا بازی افتتاحیه فصل جدید را در ورزشگاه اختصاصی اش انجام می دهد و طبق قرعه حریف بایرن مونیخ، هوفنهایم خواهد بود.

دو تیم فصل گذشته در رده های اول و سوم جدول جای گرفتند و هر دو می خواهند شروعی قدرتمندانه در فصل جدید داشته باشند. یولیان ناگلزمن از تلاش تیمش برای قهرمانی در فصل جدید خبر داده و در سوی دیگر میدان بایرن مونیخ با سرمربی جدیدش نیکو کواچ، به دنبال قهرمانی دیگری است.

 

مشخصات بازی

زمان: جمعه، دوم شهریور - ساعت 23 
مکان: ورزشگاه آلیانز آرنا مونیخ
داور: سباستین دانکرت (روستوک)

وضعیت دو تیم:

بایرن مونیخ: 

نیکو کواچ در آغاز جدی ترین چالش دوران مربیگری اش قرار داد. سرمربی سابق و موفق فرانکفورت از 7 هفته قبل کار آماده سازی تیم را شروع کرد و اگر چه در ابتدا چندین بازیکن را به دلیل حضور در جام جهانی در اختیار نداشت اما در ادامه توانست با آن ها هم حداقل 4 هفته کار کند. بایرن مونیخ در هفته های اخیر جدا از بازی های دوستانه دو بازی رسمی نیز داشته است که در آن ها موفق به شکست دادن حریفانش شده است.

کواچ بیشتر بازیکنانش را برای این بازی در اختیار خواهد داشت و تنها غایب این تیم بنا به گفته سرمربی، سرژ گنبری خواهد بود.

 

هوفنهایم:

فصل گذشته بهترین فصل هوفنهایم در رقابت های بوندس لیگا بود و این تیم با ایستادن در مکان سوم توانست برای اولین بار جواز حضور در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند و این دستاورد ناگلزمان را به سطحی جدید رساند. فصل گذشته هوفنهایم موفق شد بایرن مونیخ را شکست دهد و این بار سرمربی جوان این تیم می خواهد دوباره توانایی هاش را نشان دهد. هوفنهایم در نقل و انتقالات حضور فعالی داشت و بازیکنانی نظیر لئوناردو بیتنکورت، اسحاق بالفوضیل، ویچنزو گریفو، کاسیم آدامز و یاشوا برنز به تیم پیوستند. هوفنهایم در بازی های دوستانه و تک بازی اش در جام حذفی آلمان نمایش خیره ای کننده ای داشت و به نظر می رسد در فصل جدید باید دوباره منتظر درخشش این تیم باشیم.

برای اولین بازی فصل جدید ناگلزمان بازیکنانی نظیر دنیس گایگر، کرم دمیربای، بنجامین هوبنر و لوکاس راپ را در اختیار نخواهد داشت.

نکات ویژه بازی

* بایرن مونیخ و هوفنهایم فصل 2009/10 نیز در اولین بازی فصل به مصاف هم رفتند که آن بازی در ورزشگاه ویرسول نیکر آرنا با نتیجه 1-1 خاتمه یافت. آن بازی اولین بازی لوئیس فن خال به عنوان سرمربی بایرن مونیخ در بوندس لیگا بود.

* روبرت لواندوفسکی در 14 بازی مقابل هوفنهایم موفق به زدن 7 گل شده است. مهاجم لهستانی 3 سال قبل موفق شد در اولین بازی فصل گلزنی کند و پس از آن در این امر ناکام بوده است.

* پس از سپری کردن 17 بازی بدون برد مقابل بایرن مونیخ سرانجام هوفنهایم موفق شد فصل گذشته این تیم را شکست دهد. آن ها اکنون در 3 بازی اخیر دو بار بایرن مونیخ را شکست داده اند. هوفنهایم اگر چه حضوری طولانی مدت در بوندس لیگا نداشته اما تاکنون مقابل تمام تیمی های کنونی بوندس لیگا بجز بایرن مونیخ حداقل یک برد خارج از خانه ثبت کرده است.

* بایرن مونیخ در 10 بازی خانگی مقابل هوفنهایم 8 برد و دو تساوی کسب کرده است. در 9 بازی از این 10 بازی خانگی بایرنی ها حداقل دو گل به ثمر رسانده اند و در مجموع این بازی ها 32 بار دروازه هوفنهایم باز شده است.

* هوفنهایم با ناگلزمان رکورد خوبی مقابل بایرن داشته است (2 برد، یک تساوی و یک باخت)، اما در مجموع در 20 بازی 13 بار مقابل قهرمان آلمان شکست خورده اند. در 20 بازی 44 بار دروازه این تیم باز شده و سنگین ترین شکست آن ها نیز در آلیانز آرنا (7-1) رقم خورده است (مارس 2012).

ترکیب احتمالی دو تیم

پیش بینی سایت هواسکورد از نتیجه بازی
بایرن مونیخ 1-2  هوفنهایم

 

منبع
برچسب ها: هوفنهایم بوندسلیگا
دیدگاه ها
Reza Bayerni 0 شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۹
ای بابا! اول فصل کومان مصدوم شد!
Great Kahn 0 شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۹
داستان همیشگی شروع شد
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.