به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، انتقادهای اخیر اولی هوینس رئیس باشگاه بایرن مونیخ از بزرگ‌ترین رقیب این باشگاه در لیگ آلمان بار دیگر جنجال‌ساز شده و در آستانه‌ی شروع فصل جدید بوندس‌لیگا واکنش مسئولان بوروسیا دورتموند را برانگیخته.

اولی هوینس در مصاحبه با شبکه‌ی اسکای اسپرتز در انتقاد به باشگاه دورتموند گفته بود:" دورتموند از یک طرف سباستین کل و ماتیاس سامر را به عنوان مشاور در خدمت دارد و اخیراً چند مشاور دیگر را هم به کادر مدیریتی باشگاه اضافه کرده. با این حساب باید برای جابجا کردن مشاوران باشگاه از اتوبوس استفاده کنند".
بعد از این کنایه‌ی اولی هوینس، میشائیل زورک مدیر ورزشی دورتموند در پاسخ به او با کیکر مصاحبه کرد و گفت:" هوینس در این باره اطلاع کافی ندارد. ما فقط یک مشاور داریم که اسمش ماتیاس سامر است. کسی که به دلیل جثه‌اش با یک اتوموبیل برقی کوچک هم جابجا می‌شود".


البته تنها منتقد شیوه‌ی مدیریتی دورتموند اولی هوینس نیست. اوتمار هرتزفلد سرمربی افسانه‌ای بایرن هم در این مورد گفته بود:" به اعتقاد من اینکه تعداد نفرات زیادی بتوانند در تصمیم‌گیری‌ها دخالت داشته باشند برای یک باشگاه اتفاق خوبی نیست. تعدد نظرات می‌تواند مضر باشد. ماتیاس در حوزه‌ی کاری خود یک کارشناس برجسته است و دورتموند نیازی به مشاوران دیگر ندارد".

منبع
برچسب ها: اولی هوینس بروسیا دورتموند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.