به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، کینگزلی کومان، وینگر جوان بایرن مونیخ در نخستین هفته بوندس لیگا شدیدا آسیب دید و هفته ها دور از میادین خواهد بود.

در جریان پیروزی 3-1 بایرن مونیخ برابر هوفنهایم، کینگزلی کومان، وینگر 21 ساله فرانسوی بایرن مونیخ از ناحیه رباط صلیبی آسیب دید و چندین هفته قادر به همراهی باواریایی ها نخواهد بود. به نقل از FFT، یاشوا کیمیش، هم تیمی کومان پس از بازی به خبرنگاران گفت:

“مصدومیت کینگزلی کومان بسیار تلخ بود و شدیدا به ما آسیب زد. برای او شرایط بدتر بود زیرا تازه از مصدومیتی بازگشته بود که به خاطر آن جام جهانی را از دست داده بود. این نخستین بازی فصل کومان در بوندس لیگا بود و بسیار خوب بازی کرد اما مصدومیت مجدد برای او آسان نخواهد بود. من از دیدن صحنه شوکه شدم و وقتی دیدم که کومان از شدت درد روی زمین دراز کشیده، اشک در چشمانم جمع شد.
 

وی در خصوص پیروزی برابر هوفنهایم افزود:

“تا آن صحنه بسیار خوب بازی کردیم اما شروع خوبی در نیمه دوم نداشتیم زیرا هوفنهایم به خوبی ما را پرس می کرد. حتی اگر نمی توانستیم تا پایان نود دقیقه گلی بزنیم بازهم شایسته کسب برد بودیم زیرا بسیار خوب بازی کردیم. صحنه پنالتی به درستی تکرار شد زیرا روبن سریع حرکت کرد و گل زد اما هوفنهایمی ها حین ضربه به داخل محوطه جریمه آمدند

منبع
برچسب ها: جاشوا کیمیش کینگزلی کومان هوفنهایم بوندسلیگا مصدومیت
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.