به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، سرمربی کروات باواریایی ها وضعیت بازیکن فرانسوی تیمش را خوب نمی داند.

شب گذشته در چارچوب هفته اول بوندس لیگا، تیم های بایرن مونیخ و هوفنهایم به مصاف هم رفتند این دیدار با پیروزی 3-1 باواریایی ها خاتمه یافت.

به نقل از بیلد، نیکو کواچ در این خصوص گفت:

“بازی سرگرم کننده ای بود. حتی با وجود حواشی، شایسته پیروزی بودیم. البته همانطور که شما می گویید شاید این موضوع کاملا مشخص نباشد. هوفنهایم بسیار خوب بازی کرد. مخصوصا از ابتدای نیمه دوم تا دقیقه 70 واقعا خوب کار کردند. در آن زمان موفق نشدیم راهی برای متوقف کردن آنها پیدا کنیم. شروع خوب فصل همیشه مسئله ای مهم است. ما به بازی تسلط داشتیم ولی چند موقعیت نیز به آنها دادیم. 20 دقیقه پایانی نیمه دوم نیز خوب بودیم.
 

وی در مورد وضعیت کینگزلی کومان افزود:

“اصلا خوب به نظر نمی آمد. او درد شدیدی حس می کرد و پزشکان دقیقا میزان مصدومیتش را تشخیص خواهند داد. امیدوارم این خیلی جدی نباشد ولی در هر صورت نگران این مسئله هستم.
 

کواچ در مورد اینکه چرا روبن و هوملس را بازی نداد، اضافه کرد:

“مت و آرین از ابتدا در سوپر کاپ بازی کرده بودند و من باید سیستم را چرخشی می کردم. این در هفته های بعدی نیز انجام خواهد شد.

منبع
برچسب ها: نیکو کواچ هوفنهایم بوندسلیگا کینگزلی کومان مصدومیت
دیدگاه ها
Littbarski 0 یکشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۰
بایرن بازی خوبی اراءه داد ولی هوفنهایم از ابتدا دست به خشونت زد ، در آن بازی لا اقل 3 بار روی کومان خطا شد بازی کنی که خطا کرد 2 بار کارت زرد گرفت ولی نمیدونم چرا اخراج نشد
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.